Borga
Search

Představujeme nový nátěrový systém

Borga představuje ekologicky šetrný nátěrový systém s lepší odolností proti korozi a prodlouženou zárukou

Pro každého, kdo uvažuje o ocelové hale, existuje další důvod, proč si vybrat společnost Borga jako svého stavebního partnera.

Během jara 2020 začne společnost Borga nabízet a aplikovat nový nátěrový systém ocelové konstrukce, který je mnohem odolnější a šetrnější k životnímu prostředí.

Přednosti produktu

  • Lepší odolnost
  • Ekologická šetrnost „Eco-friendly“
  • Prodloužená záruka

Nový polyurea nátěrový systém Borga byl vyvinut ve spolupráci s předním výrobcem průmyslových nátěrových hmot Hempel®. Nový nátěrový systém má oproti jiným systémům několik výhod. Mimo jiné je jeho povrch extrémně odolný vůči mechanickému poškození. To znamená méně drobných mechanických poškození vzniklých dopravou a samotnou montáží ocelové konstrukce.

Ekologická šetrnost nového nátěrového systému Borga vychází z procesu výroby, při které se uvolňuje mnohem méně těkavých organických sloučenin než u výroby tradičních polyuretanových barev. Jinými slovy, ocelová hala Borga vám pomůže splnit cíle vaší firmy v oblasti udržitelnosti.

 

Lepší odolnost proti korozi = delší životnost ocelové konstrukce

Vrchní vrstva má jedinečný lesklý povrch s dlouhodobou barevnou stálostí ve středních až těžkých korozivních podmínkách. Jeho odolnost proti oxidaci je podstatně vyšší než u epoxidového typu. To znamená, že společnost Borga nabídne už ve standardu antikorozní ochranu třídy C3M.

Požadavku na vyšší odolnost vůči korozi dosáhneme jednou nebo dvěma dalšími vrstvami nátěru.  Můžeme tak dosáhnout i odolnosti C5H, která zaručuje ještě lepší ochranu, než je zinkování.

 

Standardní barvy

Prodloužená záruka

Kromě zvýšení odolnosti a užitkovosti ocelových hal Borga, získají naši zákazníci 5-ti letou záruku na nátěr ocelové konstrukce bez jakýchkoliv nákladů navíc.

Novinky 2018-09-13

Výrobní hala s administrativou

Společnost BORGA právě dokončila výstavbu výrobní haly s administrativou. Hala o rozměrech 31,26 x 60,8 x 6,5 metru.

Novinky 2018-07-19

Sportovní hala Trebeš

Naše společnost se podílela na výstavbě moderního sportoviště v Hradci Králové pro společnost Naší dodávkou byla hala pro 3 tenisové kurty o venkovních rozměrech 37,0 x 52,0 x 7,8m (š x d x v (okap)) a hala pro 5 badmintonových kurtů o venkovních rozměrech  17,5 x 34,0 x 9,0m (š x d x v (okap)). Zajímavostí […]

Novinky 2018-06-20

Maximálně odvětraná jízdárna ve Švédsku – video

Jízdárna z perforovaného plechu, díky kterému je hala vzdušná a průhledné stěny dodávají pocit, že jste v přírodě. I když venku fouká vítr, v jízdárně je naprostý klid, přesvědčte se v našem videu.   Video zde

Novinky 2018-06-19

Den zemědělce

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolte abychom Vás pozvali  na další akci – výstavu „DEN ZEMĚDĚLCE“, která se bude konat 11.-12.září 2019 v Kámeni.

Novinky 2018-06-18

KONCEPT QUICK & EASY

Chytrý systém montovaných ocelových hal: za skvělé ceny s rychlým dodáním s montáží rámů od 6 týdnů po podpisu smlouvy Vyberte si jednu ze standardních montovaných ocelových hal s pevně danými rozměry a relativně omezeným množstvím řešení a doplňků, avšak v konečném důsledku cenově nejvýhodnějších s rychlým termínem dodání a rychlou výstavbou. Jedná se o koncept […]

Ukázat všechny novinky
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...