Search

Administrativní a kancelářské haly pro malé a střední podnikání

Kancelářské budovy pro obchodní firmy musejí být univerzální a měly by reprezentovat samotnou firmu. To je důvod, proč by měla být Borga pro menší a středně velké firmy první volbou. S námi dostanete řešení šité na míru se všemi výhodami, které vycházejí z prefabrikované konstrukce.

Kancelářská (administrativní) budova se skladem může být přizpůsobena různým činnostem, které vyžadují specifické vybavení a řešení. Rozsáhlý konstrukční systém Borgy umožňuje výstavbu hal šitých na míru se sekcemi uzpůsobenými různým činnostem. Díky našemu standardizovanému konstrukčnímu systému můžeme snadno zajistit vhodné podmínky pro vytápěné či nevytápěné sklady, dílny i garáže. Možnými skladovacími prostory jsou například logistická a expediční centra, skladovací haly pro strojírenství a zemědělství, sklady potravin, chladírenské haly a řada dalších.

Důležitým prvkem je též samotná fasáda. V tomto ohledu dokážeme navrhnout vícebarevné řešení fasády dle Vašich „firemních barev“.

Administrativní část může být řešena různými způsoby, přičemž hlavními parametry jsou počty osob v kancelářích, jejich pracovní náplň a z toho vyplývající požadavek na pracovní prostor a jeho vybavení, požadavek na množství společných prostor a sociální zázemí, případné prostory pro relaxaci či cvičení a jiné. Samozřejmě se požadavky na tyto prostory výrazně liší podle jednotlivých investorů a oblastí, ve kterých působí.

Máme realizace, ve kterých jsou kancelářské prostory umístěny:

  • V prostoru s mezipatrem, přičemž jsou realizovány v reprezentativním provedení včetně několika místností pro schůzky, samostatných kanceláří pro vedení a management firmy v kombinaci s otevřenými „open space“ kancelářemi, se vstupními prostory s recepcí a například výtahy, fitness centry i klidovou zónou.
  • V samostatné vestavbě nezávislé na naší konstrukci s vlastní temperací oddělenou od ostatních temperovaných prostor v hale, s několika málo místnostmi a malým sociálním zázemím odpovídajícím počtu a potřebám osob pohybujících se v těchto skladech.

NEJVĚTŠÍ VÝHODY

  • kvalitní budovy šité na míru pro různé firmy, kterým záleží na jejich „image“
  • rychlý termín dodání a montáže
  • univerzální kvalitní hala s dobrou prodejní cenou

  POPTEJTE ZDE

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...