Borga
Search

ZVÝHODNĚNÝ SYSTÉM QUICK & EASY

Chytrý systém montovaných ocelových hal:

  • za skvělé ceny
  • s rychlým dodáním
  • s montáží rámů od 8 týdnů po podpisu smlouvy

Vyberte si jednu ze standardních montovaných ocelových hal s pevně danými rozměry a relativně omezeným množstvím řešení a doplňků, avšak v konečném důsledku cenově nejvýhodnějších s rychlým termínem dodání a rychlou výstavbou.

Jedná se o koncept montovaných hal, který je založený na prefabrikaci a standardizaci. Díky tomu je celý proces od podpisu smlouvy rychlý včetně jednoduché montáže. Prefabrikovaný stavební systém znamená, že dodávané díly se na stavbě „pouze“ smontují bez nutnosti svařování a není potřebné časově náročné „dodělávání“ konstrukce na stavbě.

Víme z vlastní zkušenosti, že „čas jsou peníze“ a proto se snažíme harmonogram projektu maximálně zkrátit. Díky tomu, že vše sami projektujeme, vyrábíme v našich závodech a vlastní haly montujeme jsme schopni zajistit dodržení krátkých lhůt při dosažení dohodnuté úrovně kvality projektu za rozumné ceny. V každé fázi procesu realizace hal počínaje definováním potřeb přes vytvoření jednoznačného zadání, plánováním celého projektu, koordinaci souběžně probíhajících přípravných prací až po vlastní montáž a dokončení haly Vám bude k dispozici některý z našich zaměstnanců, jehož úkolem bude Vám tento proces ještě více usnadnit.

Koncept QUICK & EASY lze využít v řadě odvětví a uplatnění najde ať stavíte skladovou halu, novou jezdeckou arénu, jednoduchou zemědělskou či výrobní halu.

 

Specifikace QUICK & EASY konceptu montovaných hal:

  • Opláštění: zateplená, nezateplená, otevřená
  • Otvory a výplně: okna, dveře, prosvětlovací pásy v limitované škále rozměrů a množství řešení
  • Rozměry a typy rámů:

 

Typ rámu SKARA
Šířka (m) 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 26
Světlá výška (m) 4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6
Sklon střechy (°) 7°  nebo  15°
Délka (m) Od 20 metrů  (*)
(*) hala má modulové uspořádání, kde jednotlivé moduly jsou optimalizovány v závislosti na zatěžovacích stavech ve Vaší lokalitě – sníh a vítr

 

Společnost Borga nabízí odbornou pomoc při výstavbě svépomocí či kompletní montáž dodaného materiálu proškolenými pracovníky.

Nevyhovuje Vám tohle řešení? Máte možnost zvolit si ocelovou montovanou HALU NA MÍRU. V tomto konceptu vás nebudeme omezovat a zohledníme všechny vaše, potřeby, omezení a přání.

 

POPTEJTE ZDE

 

Ing. Lukáš Václavek

Ing. Lukáš Václavek

Obchodní zástupce haly VÝCHOD

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...