Search

Ocelové haly snadno a rychle

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci, která významně ovlivňuje logistiku i ceny materiálů, dočasně pozastavujeme ukázku vzorových hal a jejich cen.

Pro informace o cenách se můžete obrátit přímo na naše obchodní zástupce, kteří mají k dispozici nejaktuálnější informace a rádi poskytnou komplexní poradenství.

Děkujeme a omlouváme se za případné komplikace.

Jako výrobce montovaných ocelových hal Vám můžeme nabídnout nejsnadnější cestu k vlastní hale.  Nabízíme Vám oblíbený cenově výhodný systém  QUICK & EASY .

Jedná se o prověřené řešení, se kterým mají naši odběratelé u nás i za hranicemi velmi pozitivní zkušenosti, ať už z pohledu rychlosti samotné realizace, tak z pohledu funkčnosti i výrazně nižší finanční náročnosti než u klasické stavby. Nezanedbatelným hlediskem je i dlouhá životnost námi nabízeného řešení.

 

Výhodou BORGA montovaných hal je rychlost od podpisu po montáž a příznivá cena, díky prefabrikovanému řešení konstrukčních prvků i doplňků. Současně Vám také nabízíme výhodu prověřených typizovaných řešení, která snesou požadavky na vysokou kvalitu konstrukce i dlouhodobou spolehlivost.

Více se o systému QUICK & EASY dozvíte zde.

Haly na míru

Existuje velké množství realizací montovaných hal „šitých na míru“ potřebám zákazníků. Inspirujte se hotovými projekty a my následně halu přizpůsobíme a Váš záměr zrealizujeme.

 

 

 

 

  POPTÁVKA

 

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...