Search
  • Tenisová hala
  • Fotbalová hala
  • Padelová hala
  • Tenisová hala

Sportovní haly pro širokou škálu aktivit

Borga podporuje pohyb a aktivní životní styl spojený s řadou sportů. Však taky často vidíme, jak jsou sportovní aktivity a pohyb důležité pro většinu našich zákazníků. Stavíme tak své ocelové haly i pro řadu sportovních, odpočinkových a relaxačních aktivit. Pravdou totiž je, že náš systém ocelových hal je pro tyto aktivity velice vhodný a odpovídá všem potřebám, jež vyžadují.

Cvičení a trénink dělá mistra

V Borze tleskáme všem formám sportu a aktivního pohybu v odpovídajících podmínkách. Není to totiž jen o tom, mít „alespoň něco nad hlavou“. To „nad hlavou“ by mělo být kvalitní a vhodné pro danou aktivitu. Snažíme se proto nabídnout praktické a funkční sportovní haly umožňující nejen provozovat indoorové sporty, ale též vytvořit podmínky pro typické outdoorové aktivity, jako je třeba fotbalový trénink, ovšem které rovněž vyžadují jen relativně nízkou investici a levný vlastní provoz.

Zkušenosti již máme s realizacemi hal házenkářských, fotbalových, tenisových i těch pro gymnastiku, dokonce i hal sloužících například k provozování bowlingu. Můžeme společně s Vámi navrhnout též multifunkční haly provozované městy či sportovními kluby.

Naším hlavním cílem je nabídnout Vám vhodné a ekonomicky výhodné řešení splňující Vaše momentální i budoucí potřeby. To znamená například „zastřešit“ zateplenou halou teď jen dva tenisové kurty a v budoucnu objekt rozšířit o několik dalších polí, čímž získáte zakrytí dalších kurtů.

 

  POPTEJTE ZDE

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...