Borga
Search

Příhradový vazník

Představujeme náš nový příhradový rám pro evropský trh. Jedná se o řešení, které pokrývá většinu funkčních požadavků kladených na moderní sklady i průmyslové a komerční montované haly. 

Příhradový rám Borga má všechny tradiční výhody umožňující velké rozpětí s dostatečným prostorem pro umístění a instalaci rozvodů pod střechou. Montáž příhradového rámu může probíhat na staveništi nebo v naší továrně s ohledem na to, co je v daném projektu výhodnější z hlediska času nebo nákladů.

Konstrukce našeho vlastního příhradového rámu je opravdu inovativní. Horní a dolní nosníky vazníků jsou vyrobeny s oceli válcované za tepla na něž je nanesena barva dle Vaší volby. Vlastní výplet je vyroben převážně z lehkých pozinkovaných profilů. Sloupy jsou také vyrobeny z lakované oceli válcované za tepla opět s nanesenou barvou dle Vašeho výběru. Inovativní design je silný, lehký a krásný zároveň.

 

Příhradová konstrukce vytváří nové příležitosti

S naším příhradovým rámem BORGA OPEN WEB dále rozšiřujeme náš konstrukční systém a tím i škálu námi nabízených řešení.  Pro Vás jako individuálního zákazníka to znamená, že Borga má více příležitostí  navrhnout optimální budovu, která splňuje funkční požadavky v ještě více oblastech podle Vašich kontkrétních potřeb.

 

 

Náš vazník je vhodný do hal s těmito požadavky:

  • velké rozpětí šířky haly 20-60 m
  • nízký sklon střechy
  • požadavek na rovné sloupy
  • flexibilita prostorů sloužící k instalaci rozvodů jako jsou ventilační potrubí, rozvody vzduchotechniky, elektřiny atd.
  • požární požadavky, které upřednostňují výběr sloupů válcovaných za tepla

 

Naši projektanti navrhnou konkrétní halu dle vašich podmínek a potřeb. Pomůžeme Vám najít nejvhodnější a ekonomicky nejrozumnější řešení pro výstavbu nové haly.

POPTEJTE SE ZDE

Ing. Lukáš Václavek

Ing. Lukáš Václavek

Obchodní zástupce haly VÝCHOD

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...