Search
Poptávky

OPEN WEB

Rám, který je široce používán ve skladových a průmyslových halách s nízkým sklonem střechy a větším rozpětím. Jedná se o příhradový vazník uložený na sloupech z válcované oceli.

  • Rozpětí šířky:         18 – 45 m
  • Sklon střechy:         3°- 10°
  • Způsob kotvení:     Kloubové nebo vetknutí do základu

Nabízíme Vám různé varianty tohoto rámu, viz. „Možnosti řešení“ níže.

 

Technické listy

Představujeme náš nový příhradový rám pro evropský trh. Jedná se o řešení, které pokrývá většinu funkčních požadavků kladených na moderní sklady i průmyslové a komerční montované haly. 

Příhradový rám Borga má všechny tradiční výhody umožňující velké rozpětí s dostatečným prostorem pro umístění a instalaci rozvodů pod střechou. Montáž příhradového rámu může probíhat na staveništi nebo v naší továrně s ohledem na to, co je v daném projektu výhodnější z hlediska času nebo nákladů.

Konstrukce našeho vlastního příhradového rámu je opravdu inovativní. Horní a dolní nosníky vazníků jsou vyrobeny s oceli válcované za tepla na něž je nanesena barva dle Vaší volby. Vlastní výplet je vyroben převážně z lehkých pozinkovaných profilů. Sloupy jsou také vyrobeny z lakované oceli válcované za tepla opět s nanesenou barvou dle Vašeho výběru. Inovativní design je silný, lehký a krásný zároveň.

 

Příhradová konstrukce vytváří nové příležitosti

S naším příhradovým rámem BORGA OPEN WEB dále rozšiřujeme náš konstrukční systém a tím i škálu námi nabízených řešení.  Pro Vás jako individuálního zákazníka to znamená, že Borga má více příležitostí  navrhnout optimální budovu, která splňuje funkční požadavky v ještě více oblastech podle Vašich kontkrétních potřeb.

 

 

Náš vazník je vhodný do hal s těmito požadavky:

  • velké rozpětí šířky haly 20-60 m
  • nízký sklon střechy
  • požadavek na rovné sloupy
  • flexibilita prostorů sloužící k instalaci rozvodů jako jsou ventilační potrubí, rozvody vzduchotechniky, elektřiny atd.
  • požární požadavky, které upřednostňují výběr sloupů válcovaných za tepla

 

Naši projektanti navrhnou konkrétní halu dle vašich podmínek a potřeb. Pomůžeme Vám najít nejvhodnější a ekonomicky nejrozumnější řešení pro výstavbu nové haly.

POPTEJTE SE ZDE

Možnosti řešení
Barevný klíč
Standard Colors

Béžová (RAL 9002)

Světle šedá (RAL 7035)

Zelená (RAL6002)

Modrá (RAL 5005)

Grafitová (RAL 7011)

Višeň (RAL 3009)

Soubory ke stažení
  • Třídy koroze
  • Certifikát
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...