Borga
Search
 • angarai
 • Riding hall, Sports hall | BORGA

Snadná cesta k vaší vlastní jezdecké hale

Ve společnosti Borga dobře víme, jak by měla vypadat jezdecká hala vašich snů. Možná právě proto jsou naše jezdecké haly tak oblíbené. Společnost Borga pochází z oblasti s největší koncentrací koní ve Švédsku. Většina lidí se tam zajímá o jízdu na koni nebo o klus, i když žádného koně nevlastní. Stavba spolehlivé jízdárny je tedy nutností.

Trénink a cvičení koní vyžaduje vášeň, odhodlání a dlouhodobý přístup. Jezdecká hala by tedy měla být místem, kde můžete se svým koněm spokojeně trávit mnoho času a společně se rozvíjet v příštích letech. Z čistě praktického hlediska musí splňovat základní požadavky na velikost a musí být vybavena vraty pro zvířata, lidi i strojové vybavení. Kromě toho je také nutno vzít v úvahu všechna individuální praktická hlediska týkající se prostoru, přirozeného osvětlení, atd. Jezdecká hala je však také výrazem vlastního stylu. Zeptejte se nás, jak vám můžeme pomoci při návrhu vaší konkrétní jezdecké haly tak, aby byla nádherná, jedinečná a zapadala do okolního prostředí.

Standardní velikosti jízdárny:

 • 22 x 42 m, běžné rozměry pro každodenní jízdu a lekce
 • 22 x 60 m pro drezuru a soutěže v ukázkovém skoku

Spolehlivý partner od začátku do konce

Společnost Borga má rozsáhlé zkušenosti v mnoha oblastech stavby hal a pomůže vám se vším od plánování až po montáž. Máme pod kontrolou celý řetězec a díky tomu můžeme garantovat cenu, dodání a kvalitu, která vydrží. Také vám samozřejmě poskytneme podporu v průběhu plánování a procesu získávání povolení . Společně vytvoříme nejlepší možné řešení pro vás i vašeho koně.

Společnost Borga dodává prefabrikovaná řešení od malých vnitřních hal po větší arény. Budujeme rovněž dodatečné vybavení jako jsou stáje, sklady krmiva, šatny, vstupy, atd. Získejte další informace o našich samostatných a ekonomických řešeních stájí.

borga_steel_buildings_sport_riding_boardVybavte svoji jezdeckou halu osvětlením a lambrínami

Naše doplňkové produkty jsou navrženy tak, aby vydržely drsné podmínky v zemědělském a jezdeckém prostředí. Ve Švédsku například dodržujeme doporučení Švédské jezdecké federace a i v ostatních regionech se snažíme získat potřebné informace pro to, aby jsme vám pomohli při hledání řešení vašich záměrů.

Pomůžeme vám řešit lambríny, jejich dodání a řešení kotvení k naší hale.borga_steel_buildings_sport_riding_lighting1

Vyberte si jednu z možností moderního osvětlení – standardní nebo energeticky úsporné LED osvětlení. Osvětlení je montováno na vedení, které se táhne podél stropu haly, a je dodáváno společně se svítidly, a to včetně montáže. Osvětlení lze zapínat po částech. Kompletní řešení od společnosti Borga zahrnuje instalaci elektrické rozvodné skříně s proudovými chrániči včetně 230V zástrčky a pojistek. Za poskytnutí vstupního 25A kabelu k připojení k jednomu ze štítů jezdecké haly odpovídá klient. Elektrickou instalaci provádí autorizovaný partner společnosti Borga.

Předtím, než poprvé kontaktujete naši společnost, promyslete si prosím následující otázky ohledně vaší jízdárny:

 • Izolace nebo bez ní?
 • Jak veliké stáje chcete mít v jezdecké hale?
 • Je hala určena pouze ke cvičení, nebo i k soutěžím?
 • Jaké disciplíny budete v jezdecké hale provádět?
 • Potřebujete dodatečné prostory, jako jsou kanceláře, šatny, kavárna, galerie nebo stáje?
 • Poloha, orientace a okolní prostředí
 • Jaká je situace ohledně příjezdových cest a parkování?

   POPTEJTE ZDE

nebyla nalezena žádná shoda "{{query}}", zkuste to prosím zadat jiný hledaný výraz.
Please wait, searching for "{{query}}" ...