Search
Poptávka haly

Padelové haly

POSTAVTE FUNKČNÍ A OPTIMALIZOVANOU PADELOVOU HALU

U nás získáte spolehlivého partnera. Máme více než 45 let zkušeností s výstavbou hal. Budova společnosti Borga je vždy dobrým rozhodnutím s efektivním a ekonomickým řešením pro velké i malé padelové haly. Tento koncept s kontrolou celého průběhu od projektu až po konečnou fázi výstavby, s naší vlastní výrobou a vysokou mírou systematiky činí cenově dostupným i konkurenceschopným.

Promluvte si s našimi poradci

Jsme odborníci na stavbu hal a můžeme Vám poskytnout dobré rady a odpovědi na Vaše otázky. Proto vždy klademe velký důraz na pochopení Vašich potřeb, požadavků a Vašeho cíle. A mějte na paměti, že čím dříve naši poradci vstoupí do Vašeho rozhodovacího procesu, tím lepší a ekonomičtější bude Vaše dokončená hala.

KONTAKTUJTE NÁS

padelová hala

 

Pomůžeme Vám postavit padelovou halu

Nabídneme Vám cenově dostupnou a funkční halu a zároveň získáte znalého a oddaného partnera, se kterým se snadno pracuje. Máme rozsáhlé zkušenosti se všemi typy stavebních projektů a jsme tu jak pro Vás, kteří jste stavěli haly již dříve, tak pro Vás, kteří do toho jdete poprvé.

Konkrétní požadavky na využití padelové haly mohou ovlivnit cenu výstavby.

 

Velkorysý prostor padelové haly poskytuje mnoho výhod

Padelová hala od Borgy je bezpečná volba. Získáte budovu, která má nejen správné vnitřní rozměry, aby vyhovovala padelovým kurtům, ale také halu s velkorysými prostory kolem kurtů, které umožňují nerušené herní prostředí.

Je zde prostor pro vstup „další skupiny“ do hřiště, místo na zahřátí, místo na sbírání míčků atd. Promyšlené padelové haly mají bezpečné prostředí, které se snadno udržuje čisté a uklizené.
Správné haly na padel mají optimalizované prostory a vnitřní prostředí, které láká hráče k návratu!

Máte konkrétní požadavky na velikost vaší nové haly na padel?

Nabízíme Vám širokou škálu typů hal ať už z řady Ouick & Easy nebo haly na míru podle Vašich konkrétních požadavků a přání.

 

Navrhněte si svoji padelovou halu pomocí chytrých možností

 

Nabízíme řadu inteligentních volitelných řešení, pro atraktivní sportovní halu. Dle Vašeho přání můžeme navrhnout mezipatro pro šatnu a občerstvení s výhledem na hráče, nebo prostor pro kanceláře. Rozšířený vstup poskytuje prostor pro zázemí šaten a toalet.

Máme několik řešení, aby pro Vás stavba byla bezstarostná.

Stavba padelové haly je investice do budoucnosti

Padelovou halu od společnosti Borga lze bez obav v případě nutnosti přeměnit na skladovou nebo průmyslovou halu. Doporučujeme, aby betonová deska byla dimenzována tak, aby od začátku odolávala zatížení budoucích operací.

Tento atraktivní sport získává rychle svou oblibu. Buďte mezi prvními s vlastní padelovou halou!

POPTÁVKA

 

 

  • Máte zájem o padelovou halou? Kontaktujte nás, řekneme Vám víc.

    Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat.

    POPTÁVKA

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...