Search
Poptávky

Ochrana střešních plechů proti odkapávání kondenzátu díky řešení Borga DropStop™

DropStop™ představuje naše moderní řešení v oblasti srážení vlhkosti. Kondenzace může způsobovat významné škody na vybavení a materiálech ve vaší hale. Proto jsme vyvinuli řešení Borga DropStop™.

Když se teplý vzduch z interiéru dostane do styku s chladnými plechy, kondenzační látka DropStop™ pohltí sražené kapky a naváže je na sebe. Díky kombinaci větrání a stoupající teploty v průběhu dne dochází k odvádění vlhkosti a vysušení látky DropStop™.

Řešení DropStop™ se používá na neizolovaných střechách a v případech, kdy je izolace namontována pod lehkým profilem. Jde o dokonalé řešení pro budovy s běžným neagresivním prostředím a průměrnou vlhkostí.

Dobré odrazové vlastnosti světle šedé fólie pomáhají udržovat správnou úroveň osvětlení v hale. Řešení DropStop™ lze použít ve většině dobře větraných hal, v továrních prostorech s výrobním provozem během dne i v halách s minimálním topením.

DropStop™ je látka z kompozitního vlákna, která se lepí na spodní stranu natřeného plechu. Látku tvoří směs přírodních a syntetických vláken, která jsou spojena pomocí živice a lepícího činidla.

Barva, látka/fólie Světle šedá
Tloušťka, látka/fólie 0,8-1,1 mm
Hmotnost, látka/fólie 95 g/m2
Hmotnost, lepidlo 19 g/m2
Absorpční kapacita > 900 g/m2 při sklonu 0°, > 700 g/m2 při sklonu 45°, > 500 g/m2 při sklonu 90°
Doba schnutí 3 h (při 21 °C a 50 % vlhkosti)
Požární třída A2-s1, d0 podle EN 13501-1
Zvláštní ošetření látka DropStopTM je ošetřena činidlem zabraňujícím vzniku plísní (podle norem EN1104 a NFX41517), které by mohly způsobit skvrny na látce.

Příklady stropů, na kterých dochází ke srážení vlhkosti: neizolovaná skladiště, studené střechy obytných budov (nad podkrovím), vnější stříšky atd.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...