Search
Poptávky
 • Hangars that grow with your requirements | BORGA

Jedinečný modulární systém, který roste zároveň s vašimi potřebami.

Hangáry společnosti Borga představují ideální řešení pro ekonomické skladování námořních plavidel, letadel a souvisejícího vybavení.

Kromě ochrany před přírodními živly poskytují také funkční prostředí pro opravy a údržbové práce. Pokud se vaše požadavky na prostor zvýší, lze modulární hangár snadno rozšířit – systém je navržen tak, aby umožňoval postupné rozšiřování ve všech směrech.

V budově hangáru je klíčové efektivní využití prostoru a dobrá logistika. Proto můžeme navrhnout technické parametry konstrukce tak, aby bylo možné zavěsit menší letadla pod střechu budov. V takových případech postavíme váš hangár jako řešení vyrobené na míru.

Hangáry Borga jsou ideální pro:

 • Sportovní letadla
 • Vrtulníky
 • Gyroplány
 • Lodě

Vrata s ideální šířkou

Aby byl hangár funkční, musí být k dispozici rozsáhlá řada flexibilních řešení vrat. Pro náš modulární systém jsme navrhli jedinečný a vynalézavý systém posuvných vrat (vizualizace ZDE) zavěšených na povrchu s dvojitými kolejnicemi a čtyřmi segmenty, které se mohou pohybovat nezávisle na sobě. Toto řešení zajišťuje flexibilitu a zároveň maximální velikost otvoru. Klasickým problémem hangárů je přístup k dopravním prostředkům zaparkovaným v jejich zadní části. Systém posuvných vrat v kombinaci s naším inteligentním modulárním návrhem řeší tento problém – řešením jsou vrata na obou stranách hangáru.

Samozřejmě můžete svůj hangár přizpůsobit svým požadavkům s využitím modernějších řešení vrat, zejména v případě, že si vyberete izolovanou stavbu. Můžeme dodat posuvná vrata nebo sklápěcí vrata šetřící prostor s ručním nebo automatickým mechanismem otevírání.

Osvědčená standardní řešení

Hangáry Borga jsou k dispozici s izolací nebo bez ní. V případě neizolovaného řešení hangáru je spodní strana plechů střechy obložena membránou DropStop zajišťující ochranu před kondenzací vlhkosti. Tato membrána zabraňuje srážení kapek, k němuž může docházet při změnách teploty.

Stejně jako v případě všech hangárů Borga je k dispozici výběr různých možností vstupu přirozeného světla: okna, střešní okna, světelný hřeben nebo profilovaný sklolaminát. Hangár je odvětráván pomocí přirozeného tahu vzduchu – v případě potřeby lze proud vzduchu zesílit pomocí mechanické střešní ventilace. Na základy doporučujeme použít systém betonových základů společnosti Borga.

Systém modulárních hangárů společnosti Borga:

borg_steel_building_hangar_1Borga_steel_building_hangar6

Vizualizace ZDE

 • Umožňuje mít k dispozici vrata v přední i zadní části
 • Lze jej postupně rozšířit do délky i šířky
 • Odvádění sněhu i vody do stran
 • Sedlová střecha zajišťující neměnnou výšku stropu v celém hangáru

 

Přizpůsobené řešení hangáru:

borga_steel_building_hangar_5borg_steel_building_hangar_3borg_steel_building_hangar_4

 • Volitelná konstrukce se sedlovou střechou nebo pultovou střechou
 • Možnost uskladnění zavěšením a použití kolejí pro mostové jeřáby
 • Volitelná řešení vrat

  POPTEJTE ZDE

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...