Search
Poptávky

Zastřešení slámy, sena, silážních jam, hnojiště a zemědělské techniky

Využití otevřených hal v zemědělství má svoji tradici. Tyto haly často slouží po celý rok, ovšem v každém ročním období něčemu jinému. Otevřené haly představují levné a dostačující řešení, které lze rychle postavit bez nákladných zemních prací potřebných pro založení vlastní haly.

kontaktujte nás!
Ing. Lukáš Václavek
Ing. Lukáš Václavek

Obchodní manažer hal

+420 702 070 812 Call
Neváhejte a kontaktujte mě. Rád Vám poskytnu potřebné informace a pomohu najít takové řešení haly, které bude vyhovovat Vašim potřebám a představám.

Zastřešení má široké uplatnění a využívá se například pro:

  • skladování zemědělských plodin
  • skladování slámy, sena (často se využívají uzavřené skladovací haly)
  • zakrytí silážních a senážních jam
  • zakrytí hnojiště
  • parkování techniky

Otevřené haly poskytují ochranu proti přímému slunci, dešti a sněhu. Používají se tam, kde nevadí přirozená vzdušná vlhkost, a tam, kde je požadováno přirozené větrání.

 

Máme pro Vás řešení, která vydrží

U některých otevřených hal je stěnové opláštění například jen na několika stěnách nebo je nahrazeno speciálními sítěmi, které umožňují měnit plochu zakrytí stěn dle potřeby: například jejich vytažením lze halu otevřít, nebo naopak v případě špatných klimatických podmínek je halu v závislosti na prodyšnosti sítě možné až z 80 % uzavřít. Častý je také vyšší spád střechy včetně větší hřebenové štěrbiny.

Pro tyto haly je typické jednoduché a levné řešení povrchu podlahy od zhutněné štěrkové plochy pod zastřešením bez opěrných zdí až po různě zpevněné plochy.

Otevřené haly často disponují opěrnými zdmi, které jsou vzhledem k využití různě vysoké a nejčastěji postavené z litého betonu, hotových prefabrikátů („legokostek“) nebo ztraceného bednění. Borga provedla již řadu realizací s konstrukcí umístěnou na tyto betony v různých výškách. Toto řešení šetří investorovi hodně času a peněz tím, že nemusí dělat zemní práce potřebné ke kotvení ocelové haly a samotné zdi, navíc je možné stavět kontinuálně.

Napište nám!

Haly, které se snadno a rychle přizpůsobí vašim potřebám

Nezřídka se v budoucnu objeví potřeba skladovat v hale jiné předměty a objemy, pro něž původně nebyla plánována skladovací kapacita. Haly společnosti Borga mohou nabídnout řešení.  Již dnes můžeme do stávajícího řešení zakomponovat přípravné prvky pro budoucí prodloužení či rozšíření haly.

Výhody jedinečného konstrukčního systému společnosti Borga

  • rychlý termín dodání a montáže
  • komunikace přímo s výrobcem a projektantem haly
  • rozměry haly, které je možno volit na milimetry přesně podle vašeho přání (šířka, délka, výška, světlá výška, sklon střechy)
  • možnost postavit halu svépomocí podle montážní dokumentace dodané spolu s vyrobenou halou
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...