Search

Jednoduché řešení skladů a logistických hal

Borga je mezinárodní společností s vlastními logistickými a dopravními zkušenostmi. Přepravujeme dílce ocelové konstrukce a ostatní komponenty ocelových hal z vlastního výrobního závodu na místa staveb po celé Evropě. Proto jsme si vědomi důležitosti efektivní logistiky a optimálního skladování, ať už se jedná o vhodné skladovací prostory, nebo o ekonomický transport.

Kontaktujte nás!
Ing. Ivo Tkáč
Jsem odborníkem na stavbu montovaných ocelových hal a pomohu Vám od prvních myšlenek a náčrtků až po samotnou realizaci.

Vidíme a chápeme vaše potřeby

V závislosti na Vašich potřebách navrhneme dle našich zkušeností různá vhodná řešení budov sloužících ke skladování a logistice tak, aby bylo správné zboží na správném místě ve správný čas, ve správném množství a kvalitě při zachování odpovídajících nákladů.

Skladové a logistické haly patří společně s těmi výrobními k nejžádanějším stavbám českých i zahraničních investorů. Jejich velikost a dispozice se liší v závislosti na účelu využití. Dle přání a potřeb zákazníka mohou být izolované, nebo neizolované. Mnozí investoři kladou důraz také na absenci jakýchkoliv překážek či vnitřních sloupů uvnitř haly, aby manipulace se zařízeními a produkty probíhala hladce a bez omezení.

Spolehlivé a efektivní skladovací haly

Ať už je Vaše společnost zaměřena na skladování zboží, nebo na jiná odvětví, Vaše podnikání s sebou jistě nese specifické požadavky typické pro podnikání v oblasti logistiky a skladování. Borga má dlouholeté zkušenosti se stavbou a užíváním skladových hal pro různé účely.

Důraz je u těchto hal vždy kladen na efektivní využití skladovacích prostorů jak v ploše, tak i co se výšky uložení týče, a to při bezpodmínečném dodržení „bezpečného“ skladování. A není důležité, jestli je hlavním cílem vlastní skladování zboží, či jeho expedování.

Zefektivněte svou logistiku pomocí dobře naplánované haly

Dalším významným parametrem skladových a logistických hal jsou vhodně řešené a chráněné nakládací a vykládací zóny umožňující efektivní manipulaci s Vaším zbožím či produkty.

Typickým prvkem skladových a logistických hal je jejich návaznost na části administrativní či výrobní. Nezbytnou součástí bývají též prostory a zázemí pro zaměstnance pracující ve skladových nebo expedičních prostorech.

Pro více informací se podívejte na jednotlivé typy hal na našich stránkách nebo kontaktujte naše obchodní oddělení.

Napište nám!
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...