Borga
Search

Jednoduché řešení skladů a logistických hal

Borga je mezinárodní společností s vlastními logistickými a dopravními zkušenostmi. Přepravujeme dílce ocelové konstrukce a ostatní komponenty ocelových hal z vlastního výrobního závodu na místa staveb po celé Evropě. Proto jsme si vědomi důležitosti efektivní logistiky a optimálního skladování, ať už se jedná o vhodné skladovací prostory, nebo o ekonomický transport.

V závislosti na Vašich potřebách navrhneme dle našich zkušeností různá vhodná řešení budov sloužících ke skladování a logistice tak, aby bylo správné zboží na správném místě ve správný čas, ve správném množství a kvalitě při zachování odpovídajících nákladů.

Haly, které se přizpůsobí Vašim potřebám

Skladové a logistické haly patří společně s těmi výrobními k nejžádanějším stavbám českých i zahraničních investorů. Jejich velikost a dispozice se liší v závislosti na účelu využití. Dle přání a potřeb zákazníka mohou být izolované, nebo neizolované. Mnozí investoři kladou důraz také na absenci jakýchkoliv překážek či vnitřních sloupů uvnitř haly, aby manipulace se zařízeními a produkty probíhala hladce a bez omezení.

Ať už je Vaše společnost zaměřena na skladování zboží, nebo na jiná odvětví, Vaše podnikání s sebou jistě nese specifické požadavky typické pro podnikání v oblasti logistiky a skladování. Borga má dlouholeté zkušenosti se stavbou a užíváním skladových hal pro různé účely. Důraz je u těchto hal vždy kladen na efektivní využití skladovacích prostorů jak v ploše, tak i co se výšky uložení týče, a to při bezpodmínečném dodržení „bezpečného“ skladování. A není důležité, jestli je hlavním cílem vlastní skladování zboží, či jeho expedování.

Dalším významným parametrem skladových a logistických hal jsou vhodně řešené a chráněné nakládací a vykládací zóny umožňující efektivní manipulaci s Vaším zbožím či produkty.

Typickým prvkem skladových a logistických hal je jejich návaznost na části administrativní či výrobní. Nezbytnou součástí bývají též prostory a zázemí pro zaměstnance pracující ve skladových nebo expedičních prostorech.

Pro více informací se podívejte na jednotlivé typy hal na našich stránkách nebo kontaktujte naše obchodní zástupce.

 

  POPTEJTE ZDE

Ing. Jaroslav Nikodým

Ing. Jaroslav Nikodým

Obchodní zástupce haly ZÁPAD

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...