Search
Poptávky

Posuvná vrata

Posuvná vrata nabízejí mnoho výhod. Nejenže poskytují přidanou hodnotu, ale také jde o ověřenou a vyzkoušenou konstrukci. Tato posuvná vrata jsou zvlášť vhodná pro haly s omezeným okolním prostorem a také jsou vhodná pro velice široké otvory.

Společnost Borga dodává úplné konstrukční sady připravené k montáži nebo samostatné součásti přizpůsobené požadovaným rozměrům posuvných vrat. Samozřejmě také nabízíme úplnou sadu montážních prvků posuvných vrat s nosností až 400 kg.

Pokud chcete dosáhnout vzhledu, který bude ladit s halou a jejím okolím, můžete si pro pokrytí křídel vrat vybrat libovolný plechový profil společnosti Borga.

 

posuvná vrata

 

Investujte do úplných vrat

Nabízíme konstrukční sady pro rámy vrat v různých velikostech. Rám se skládá z čtvercových žárově pozinkovaných profilů a dodává se s úplnou sadou montážních prvků a šroubů.

Posuvná vrata

System_6255_Track_Drawing

System_5040_Track_Drawing

Posuvná vrata

Montážní prvky posuvných vrat

Nabízíme úplnou sadu montážních prvků posuvných vrat. Tato sada zahrnuje držáky, kolejnice, pojezdy, montážní prvky, montážní díly a rukojeti. Montážní prvky posuvných vrat se dodávají ve dvou třídách nosnosti, tj. 150 kg a 400 kg.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...