Search
Poptávky

Fotbalové haly

Fotbalové tréninky je možné díky kryté fotbalové hale firmy Borga provozovat celoročně. Účelně navrhujeme a stavíme izolované fotbalové haly, přičemž poslední realizací v této oblasti je výstavba haly s hrací plochou ideálně pro týmy se sedmi hráči.

Kontaktujte nás!
Ing. Lukáš Václavek
Ing. Lukáš Václavek

Obchodní manažer hal

+420 702 070 812 Call
Jsem odborníkem na stavbu montovaných ocelových hal a pomohu Vám od prvních myšlenek a náčrtků až po samotnou realizaci.

FOTBALOVÁ HALA UŠITÁ NA MÍRU VAŠIM POTŘEBÁM

Naše celková nabídka má řadu výhod, které ocení zejména investoři a provozovatelé fotbalových hal.

Častými problémy stavebních projektů totiž bývají neustále se měnící ceny a podmínky v případě financování.

Naše řešení má však jasně daný rozpočet, který musí být dodržen. Vzhledem k tomu, že my sami navrhujeme, projektujeme, vyrábíme, halu dodáme a postavíme, máme celý proces pod kontrolou. To je důvod, proč jsou naše dodávky včasné a s minimálními dodatečnými náklady.

Náš standardizovaný a prefabrikovaný konstrukční systém je založen na stále se zdokonalujících rámových konstrukcích, které jsou navrženy ekonomicky s ohledem na vaše požadavky. Hlavní výhodou je též kombinace velké světlé výšky s nízkými stěnami, čehož je dosaženo naším konstrukčním systémem bez objemného příhradového vazníku, jenž by ubíral světlou výšku v hale.

Veškeré vaše speciální požadavky budou jednoduše zakomponovány do konstrukce – šatny, tribuny, a podobně –, buď jako součást hlavní rámové konstrukce, nebo jako přístavba v závislosti na velikosti hřiště.

Vynikající prostředí pro trénink na mnoho let

Vnitřní prostředí haly je velmi důležité. Náš systém opláštění je vzduchotěsný a svými parametry přispívá k vnitřní tepelné pohodě a ekonomickému vytápění. Vnitřní barevné provedení si vyberete z široké nabídky barev plechů. Náš systém opláštění střechy a stěn působí zevnitř čistě a skryje většinu konstrukčních prvků typických pro ostatní systémy.

Vzhledem k tomu, že ocelové rámy a jejich nátěrový systém téměř nestárne, na rozdíl od dřevěných konstrukcí, hala zajistí příjemné a komfortní vnitřní prostředí pro tréninky po celou dobu její životnosti.

NEJVĚTŠÍ VÝHODY

  • Rámová konstrukce bez příhradového vazníku.
  • Čisté vnitřní pohledové provedení.
  • Vzduchotěsná konstrukce.
  • Ocelové rámy, které „nestárnou“.
  • Bezúdržbová ocelová konstrukce.
  • Možnost jednoduché výměny vnitřního opláštění v případě poškození.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...