Search
Poptávky

Prosvětlovací prvky pro střechy i stěny

V moderních ocelových konstrukcích má stále větší význam vnitřní prostředí. Řešení společnosti Borga umožňují vpouštět do hal velké množství světla a vytvářejí v interiéru příjemnou atmosféru. Prosvětlovací prvky představují také důležitý faktor z hlediska životního prostředí a úspory energie, protože snižují potřebu osvětlení přes den.

Prosvětlovací prvky jsou vyztuženy skelnými vlákny

Prosvětlovací prvky společnosti Borga jsou vyráběny ve stejném profilu jako naše nejběžnější trapézové profily: BPE18, BPD18, TR45 a Super 40.

Prosvětlovací prvky jsou vyráběny z polyesteru vyztuženého skleněnými vlákny a jsou opatřeny jedinečným povrchem, který minimalizuje vliv UV paprsků. Díky tomu lze déle udržet propustnost světla a jas. Světelná propustnost se zachová po mnoho let a plasty nebudou tak rychle žloutnout.

  • Světelná propustnost 85 %
  • Teplotní rozsah -40°C až +130°C.

Široká nabídka prosvětlovacích prvků splňující veškeré potřeby

Abychom mohli splnit různé funkční a estetické požadavky, nabízíme širokou sadu doplňkových světelných řešení pro naše ocelové haly, včetně perforovaného plechu, větracích otvorů, střešních oken a hřebenových světlíků dle požadavku investora.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...