Search
Poptávky
  • Hall builders in an international hall construction group | BORGA

Hledíme kupředu

Borga je společnost zabývající se výstavbou hal s kořeny v západním Švédsku. Borgu nyní najdete ve větší části Evropy. Společnost disponuje odbornými znalostmi v oblasti výstavby ocelových hal a opláštění budov. Dokud budeme na trhu, bude vždy snadné koupit si a postavit moderní montovanou ocelovou halu.

borga_about_map_europe_450x450pxOd svého založení v r. 1973 měnila společnost Borga pohled na to, co může znamenat ocelová hala. Dnes Borga představuje mezinárodní skupinu společností zabývající se výstavbou hal a je jedním z předních dodavatelů montovaných ocelových hal. Všechny klíčové díly si vyrábíme sami a montáže provádíme s vlastními montážními týmy v souladu s našim stavebním systémem. Také přebíráme plnou zodpovědnost za vlastní realizaci a máme plnou kontrolu nad celým procesem výstavby. Díky této kombinaci je společnost Borga jednou ze společností dodávajících nejúplnější spektrum hal na trhu bez ohledu na to, zda jde o standardní halu nebo halu šitou na míru. Náše společnost zaručuje po celou dobu kontrolu kvality, cenovou stabilitu a spolehlivost dodávek.

Srdce z oceli

Hlavní silnou stránku podnikatelské činnosti společnosti Borga tvoří její vlastní výrobky. Jádrem našeho podnikání je výroba a montáž montovaných ocelových hal a systémů opláštění střech a stěn. Dále prodáváme, dodáváme a montujeme veškeré doplňky potřebné pro jejich realizaci. Naše optimalizované rámy, profilované plechy, lehké nosníky, oplechování a betonové základy vyrábíme na několika místech v celé Evropě. Společnost Borga má momentálně výrobní závody ve Švédsku, Polsku a Litvě a zároveň disponuje prodejními pobočkami v deseti zemích. Naše centrála se nachází ve městě Skara v západním Švédsku.

Společnost Borga má obrat 300 milionů SEK a skupina zaměstnává 250 zaměstnanců.

Skupinu založil Peder Dagsánth.

  POPTEJTE ZDE

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...