Search
Poptávky
  • Trouble-free building of steel buildings | BORGA

Stavba bez starostí

Společnost Borga je synonymem pro jednoduchost. S námi si můžete snadno vybrat, zakoupit a postavit ocelovou halu. Bezproblémový a flexibilní proces vede k dosažení a naplnění vašich představ. Vlastní realizace by měla být praktická, bezproblémová s dlouhou životností.

Zákazníci společnosti Borga vždy očekávají vyváženou cenu a funkčnost haly. Také chtějí mít zkušeného a vstřícného partnera, se kterým se snadno spolupracuje. To vše dobře víme – proto se vždy snažíme naplnit očekávaní našich zákazníků. Díky vlastnímu stavebnímu systému ocelových hal, vlastní výrobě a vlastním montážním týmům nabízí společnost Borga jedinečné komplexní řešení.

Zjednodušit a vylepšit

Společnost Borga již od roku 1973 mění pohled na to, jak lze stavět moderní ocelové haly. Vše pramení z naší touhy po zjednodušení stavebního procesu a vylepšení způsobu výstavby od výroby haly až po komunikaci se zákazníky. Stručně řečeno to znamená, že dostanete ocelovou halu, která dostojí slibům a dále kvalitní provedení a partnera, který vám skutečně naslouchá. Tato jednoduchost je nejpatrnější, když naše zákazníky zbavíme zátěže prostřednictvím uzavření smlouvy na generální dodání.

Vše je v detailech

Koncept řešení na klíč společnosti Borga znamená, že se vyhnete použití drahých prostředníků a zároveň získáte partnera orientovaného na výsledek, který má úplnou kontrolu nad všemi aspekty procesu – od nákupu surovin až po finální předání haly. Jsme tu nejen pro zákazníky, kteří mají rozsáhlé zkušenosti se stavebními projekty, ale i pro ty, kteří nikdy žádnou halu nestavěli. Společnost Borga je tak vaším jediným kontaktním místem bez ohledu na to, jak má vaše ocelová hala vypadat nebo fungovat. Je to proto pohodlné a bez starostí.

  POPTEJTE ZDE

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...