Search
Poptávky
  • Certified and CE marked production in our own factory | BORGA

Vlastní výroba – naše největší výhoda

Klíčem k naší úplné nabídce je vlastní výroba ocelových dílů. Kombinace inovace, výroby, plánování a sestavení znamená, že můžeme nabízet kvalitní výrobky a řešení s nedostižnou celkovou ekonomičností a možností dokonalé kontroly dodávek. Zjednodušeně lze říci, že máme „kontrolu nad celým řetězcem”.

Naše výroba ocelových rámů probíhá ve středním Polsku a patří mezi jeden z nejmodernějších svářecích závodů v Evropě. Díky tomu můžeme využívat výhody nákladově efektivní velkokapacitní výroby, která se projevuje také v našich konkurenceschopných cenách.

Certifikovaná výroba

imgresOd července 2014 musí být dílny a dodavatelé vyrábějící a dodávající nosné díly a konstrukční prvky z oceli v rámci EU certifikovány. Ve společnosti Borga jsme splnili nové požadavky hned v úvodní fázi a náš výrobní proces získal certifikaci ještě dřív, než nová legislativa vstoupila v platnost.

Společnost Borga je certifikována pro výrobu konstrukčních prvků ocelových budov podle normy EN 1090-1. Naše ocelové konstrukce tedy nesou označení CE.

Naše výroba lehkých profilů je také certifikována a lehký profil nese označení CE jako samostatný výrobek.

Profily společnosti Borga pro střechy a stěny jsou označeny CE v souladu s EN 14782:2008.

  POPTEJTE ZDE

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...