Search
Poptávky

Záruky a podmínky

Společnost Borga má vlastní certifikovaný výrobní závod a vždy klade velký důraz na důkladný výběr kvalitních materiálů. Máme kontrolu nad celým řetězcem a díky tomu můžeme nabídnout výhodné záruky na výrobky.

Záruka na střešní a stěnové profily

Technická funkčnost

Technická charakteristika: Formace rzi z důvodu vady materiálu nebo výrobní vady nezpůsobí prorezavění povrchu v celé tloušťce tak, aby vznikly na rovných místech otvory. Výrobek bude poskytovat ochranu proti proniknutí vody skrz výrobek.

Povrchová úprava

Charakteristika povrchová úprava: Lakovaný systém bude přiléhat k plechu a nebude pukat nebo se odlučovat (s výjimkou velmi drobného odlupování nátěru na řezných okrajích). Jakékoli vyblednutí nebo změna barvy v celé ploše je limitovaná a odpovídá běžné expozici v místním ovzduší, a to za podmínky stejného působení atmosférických vlivů na celou plochu výrobku.

Záruční lhůty
Povrchová úprava Na technické vlastnosti Na povrchovou úpravu
Prémiová metalická barva 50 let 20 let
P50 50 let 15 let
P30 30 let 10 let
P25 20 let 7 let
Matt 30 let 10 let
Záruční doba se počítá ode dne zakoupení výrobku.

Pravidla týkající se montáže a údržby a další podmínky platí v souladu s obecnými informacemi společnosti Borga platnými v době nákupu. Viz Záruky, Všeobecné podmínky – Dodatek A.

Skladovací podmínky

Soubor v PDF ke stažení ZDE

Stavby hal

V rámci všech našich projektů výroby a výstavby hal pracujeme v souladu s podmínkami, normami a platnou legislativou platnou pro jednotlivé regiony.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...