Search
Poptávky
  • Mūsų vertybės | BORGA

Dodržujeme sliby

Švédské slovo „borga“ znamená být schopen něco slíbit nebo zaručit. Znamená to převzít odpovědnost za slova i činy. V našem případě to znamená snahu využít naše znalosti pro dosažení vyváženosti ceny a kvality. Na společnost Borga se můžete spolehnout ve všech jejích podnikatelských činnostech. To vám zaručujeme.

Lidé ze Skary v západním Švédsku jdou rovnou k věci a snadno se s nimi spolupracuje. Jsme hrdí na to, co děláme a stojíme si za svými slovy. Také rádi pomáháme a vážíme si ostatních bez ohledu na to, zda jde o zákazníky nebo zaměstnance. Srdce společnosti Borga je ve městě Skara, ale náš pohled je upřen dále do světa. Díky tomu stojíme pevně na zemi, ale zároveň pohlížíme na stavební sektor z mezinárodního hlediska.

Zaručujeme jednoduchost

Našim cílem je nabízet cenově nejefektivnější systém hal na trhu a zároveň i nejsnadnější a nejpružnější proces výstavby v sektoru. Tento cíl se může zdát ambiciózní, ale společnost Borga je orientována na řešení. Pokud víme o problému, tak ho řešíme. Pokud objevíme metodu, která nefunguje, vyvineme novou. Neustále zkoumáme platnost tradičních metod a díky tomu můžeme vstupovat na trh s efektivnějšími stavebními postupy.

Naše klíčové hodnoty:

Orientace na řešení

  • Uspokojujeme potřeby našich zákazníků, jak estetické, tak i funkční.

Pomoc

  • Pomáháme si navzájem i našim zákazníkům s cílem ulehčit si vzájemně každodenní život.

Hledíme vpřed

  • Vždy se snažíme objevit inteligentnější a efektivnější pracovní metody.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...