Search
Poptávky

Developerské obchodní haly

Naší snahou je s investorem hned na začátku definovat jeho potřeby a představy budoucího využití obchodní haly a ty promítnout do projektu tak, aby se investor mohl na základě rozdělení plochy v hale a definovaného vnitřního vzhledu haly zaměřit na hledání nájemníků.

Kontaktujte naše obchodní oddělení!
Ing. Lukáš Václavek
Ing. Lukáš Václavek

Obchodní manažer hal

+420 702 070 812 Call
Jsem odborníkem na stavbu montovaných ocelových hal a pomohu Vám od prvních myšlenek a náčrtků až po samotnou realizaci.

Jedná se o specifickou oblast, kdy si investor nechá postavit na pozemku velkou halu rozdělenou na několik částí, přičemž:

  • jednotlivé části jsou stejně veliké i vybavené a následně jsou pronajímány
  • každá část a segment haly může být šitý na míru potřebám budoucího nájemce

Ačkoliv se takový objekt obvykle tváří jako celistvá budova, vnitřek nabízí výrazně členitý a plně funkční prostor. V jedné hale tak můžete objevit drobného výrobce například textilního zboží, hned vedle něj pak obchodníka částečně prodávajícího keramiku a v další části najdete opravnu drobných elektrospotřebičů.

Podobný typ projektu pak představují haly, ve kterých jsou pronajímány obchody s rozdílnou prodejní plochou a vizualizací, rozdílným způsobem prodeje (se sklady, bez skladů), s malým zázemím pro prodavače či bez něj a tak dále.

Každá investice do obchodních parků má klíčový parametr – návratnost. Každý projekt má svůj business plán, v němž jsou pro ceny pronájmu a financování rozhodující plánované tržby a výnosy .

Díky tomu, že máme pod kontrolou celý výrobní řetězec, dodáváme, jak je dojednáno, bez dalšího protahování či prodražování. Záležitosti ohledně pronajímání tudíž můžete začít řešit podle plánu.

Další výhodou je naše dlouhá záruka na trapézové plechy, což dohromady s ocelovou konstrukcí s dlouhou životností zajistí udržení konstantních podmínek v hale po celou dobu vašeho podnikání.

VÝHODY NAŠEHO FLEXIBILNÍHO SYSTÉMU

Náš konstrukční systém je flexibilní, takže si můžete halu přizpůsobit vlastnímu stavebnímu pozemku a též lze přizpůsobit nájemní prostory různým obchodním záměrům.

Například díky naší inovativní rámové konstrukci a velké vzdálenosti mezi sloupy jsou nájemní prostory příjemné a nenosné sádrokartonové příčky se navíc mohou rozvrhnout libovolně přes jedno či dvě pole s ohledem na požadavky na prostor každého nájemce.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...