Search
Poptávky

Ocelové haly snadno a rychle

 

Jako výrobce montovaných ocelových hal Vám můžeme nabídnout nejsnadnější cestu k vlastní hale.  Nabízíme Vám oblíbený cenově výhodný systém  QUICK & EASY .

Jedná se o prověřené řešení, se kterým mají naši odběratelé u nás i za hranicemi velmi pozitivní zkušenosti, ať už z pohledu rychlosti samotné realizace, tak z pohledu funkčnosti i výrazně nižší finanční náročnosti než u klasické stavby. Nezanedbatelným hlediskem je i dlouhá životnost námi nabízeného řešení.

Výhodou BORGA montovaných hal je rychlost od podpisu po montáž a příznivá cena, díky prefabrikovanému řešení konstrukčních prvků i doplňků. Současně Vám také nabízíme výhodu prověřených typizovaných řešení, která snesou požadavky na vysokou kvalitu konstrukce i dlouhodobou spolehlivost.

 

Prefabrikovaný stavební systém znamená, že dodávané díly se na stavbě „pouze“ smontují bez nutnosti svařování a není potřebné časově náročné „dodělávání“ konstrukce na stavbě.

POSTAVTE SI HALU SAMI

Rádi Vám halu postavíme, ale pokud chcete, postavte si halu sami.

Při nákupu haly Borga Quick & Easy získáte podrobný montážní návod, který Vás krok za krokem provede procesem výstavby.

Perfektní pro stavební firmu nebo tým šikovných lidí.

Více se o systému QUICK & EASY – POSTAV SI SÁM dozvíte zde.

 

Haly na míru

Pokud máte jinou představu a specifické požadavky, existuje velké množství realizací montovaných hal „šitých na míru“ potřebám zákazníků. Inspirujte se hotovými projekty a my následně halu přizpůsobíme a Váš záměr zrealizujeme.

 

  POPTÁVKy

 

Příklady neizolovaných modelových hal včetně jejich specifikace najdete níže:

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...