Search
Poptávky
  • Chicken stable
  • Chicken stable
  • Chicken stable roof

Moderní řešení staveb určených pro chov a výkrm drůbeže

Námi nabízené drůbežárny poskytují drůbeži vše potřebné pro vysoce efektivní chov a výkrm. Důraz klademe na správThe modern chicken stable solution | BORGAné osvětlení, snadnou údržbu a v neposlední řadě také na větrání.

Drůbežárny od firmy BORGA představují z pohledu konstrukce, funkce i vzhledu bezpečné, cenově dostupné a dobře promyšlené řešení.

  • Úsporné a udržitelné
  • Optimalizované pro moderní chov a výkrm drůbeže
  • Estetické s funkčním designem

The modern chicken stable solution | BORGA

 

  Video realizace k shlédnutí zde

Unikátní technické řešení

Námi nabízené drůbežárny jsou jedinečné svým technickým řešením nosné konstrukce, kdy ocelové rámy nezasahují do vnitřního prostoru haly. Jak vnitřní povrch stěn, tak také vnitřní povrch stropu je díky svému řešení a sendvičovým panelům, zcela hladký. Zachování hladkých povrchů bez viditelných konstrukčních prvků je nezbytné jak z důvodu hygienických požadavků na chov a výkrm drůbeže, tak i pro zajištění ideálního proudění vzduchu uvnitř haly. Vnitřní panely jsou navrženy tak, aby splnily náročné podmínky agresivního prostředí uvnitř haly. Hřeben lze na přání opatřit velkými světlíky zajišťujícími denní osvětlení.

Nespornou výhodou našeho systému je to, že vzduch v mezistřešním prostoru působí jako další vrstva izolace, čímž snižuje provozní náklady na vytápění při chovu a výkrmu drůbeže. Další možností využití mezistřešního prostoru může být ve spolupráci s dodavateli technologie rekuperace tepla a to nejen v zimním, ale také v letním období.The modern chicken stable solution | BORGA

Fasáda je obložena sendvičovými panely, které hale propůjčují moderní a atraktivní vzhled. Na Vaše přání lze vybrat z široké palety barev panelů, které Vám umožní pořídit si halu přesně dle Vašich představ.

Každá drůbežárna potřebuje svoji řídící místnost. Na obrázku je znázorněna hala, jejíž řídící místnost sousedí s boční stěnou haly.

Stručně řečeno, naše drůbežárna Vám pomůže v efektivnějším chovu drůbeže a zároveň získáte vizuálně působivou stavbu, jež Vám bude dobře sloužit desítky let.

 

 

POPTEJTE ZDE

 

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...