Search
Poptávky

Haly pro vinaře

Když se řekne vinařství, každý si představí sklenku vína, sklípek a sluncem zalité vinice. Je to pěkná a romantická představa, ale než se vinař dobere ke sklence dobrého vína, znamená to odvést obrovský kus práce na vinici i při výrobě vína samotného. A bez dobrého zázemí a vybavení se v dnešní době dobrý vinař neobejde.

Kontaktujte nás!
Ing. Lukáš Václavek
Ing. Lukáš Václavek

Obchodní manažer hal

+420 702 070 812 Call
Neváhejte a kontaktujte mě. Rád Vám poskytnu potřebné informace a pomohu najít takové řešení haly, které bude vyhovovat Vašim potřebám a představám.

Skladové a víceúčelové haly pro vinařství

Vinařství je dnes plnohodnotným odvětvím zemědělské produkce, která klade nemalé nároky na technologie, potravinářské předpisy, prostor pro samotnou výrobu vína, jeho zrání a skladování, ale i na prostory potřebné pro mechanizaci. Ve světě i u nás se vinařům osvědčilo vsadit na ocelové montované haly. V Česku, Slovensku a Rakousku zájem o tyto montované vinařské haly roste velice rychle. Stávají se stále více populárnějšími pro jejich variabilitu, dlouhou životnost spojenou s ekonomickou výhodností a zajímavým vzhledem.

Jsme přímým výrobcem, a proto u nás máte zaručený velký výběr řešení, bezkonkurenční kvalitu i skvělý poměr užitné  hodnoty a ceny.

Každý stavební projekt je zcela unikátní

Borga je se svým léty prověřeným systémem ocelových montovaných hal předním a osvědčeným dodavatelem mnoha typů hal, které najdete v řadě rozdílných oborů. Vinařům můžeme nabídnout množství variant izolovaných i neizolovaných ocelových hal, které vyhoví Vašemu účelu použití.

Najdeme s Vámi optimální řešení z pohledu využití haly s odpovídajícím architektonickým vzhledem uvnitř i vně, kdy v rámci jedné izolované nebo jen částečně izolované haly budete mít například kanceláře, showroom, vlastní výrobní zázemí a sklad. Venku pod přesahy nebo v neiozolované přístavbě pak zaparkujete Vaši techniku.

Poskytneme vám během realizace plný servis a postaráme se o vás od prvních kroků – od návrhu a projekce vhodného řešení, až po samotnou montáž. Samozřejmostí je nezávazná a bezplatná konzultace i poradenství.

Poradíme Vám

Výhodou montovaných hal BORGA je zejména jejich modularita, rychlost dodání i samotné montáže. Nemusíte se obávat ani kvality a životnosti, naše výroba podléhá nejpřísnějším standardům a jednotlivé díly jsou již z výroby opatřeny protikorozní úpravou, zaručující nejvyšší míru životnosti. Abychom zaručili kvalitu a odbornost výsledné montáže, využíváme výhradně naše montážní týmy.

Na výběr máte ze dvou základních možností – standardizovaná řešení hal Quick & Easy nebo pokud máte specifické požadavky umíme pro vás vytvořit haly na míru přesně vašim představám. Naše haly slouží nejen jako skladovací prostory, ale také jako výrobny, kanceláře, sportoviště, jízdárny, letecké hangáry nebo prestižní autosalony a sídla firem. Projděte si naše reference ať získáte lepší představu.

Reference

Příklady hal vhodných pro vinařství:

Izolované výrobní haly

 • dobrá tepelná izolace
 • čistota stěn
 • přesahy pro techniku
 • možnost kombinace např. sklad a showroom

Skladovací neizolované haly

 • sklady materiálu a prostory pro mechanizaci
 • přístřešky a částečně otevřené haly
 • velký výběr typů vrat pro techniku

Designové izolované haly

 • kancelářské, prezentační a prodejní prostory
 • projekt na míru
 • velká variabilita

Získejte stavbu určenou přesně pro Vás

Haly se snadno a rychle přizpůsobí vašim potřebám díky jedinečnému konstrukčnímu systému, který dovoluje maximální využití vnitřního prostoru. Výhodou našeho řešení je kromě jiného rychlost dodávky a montáže, ucelený systém příslušenství, doplňků a také výběr z široké palety barev.

Z technického hlediska máte na výběr:

 • různé výšky haly
 • několik standardizovaných typů rámů
 • rozdílné sklony střechy podle podmínek a lokality
 • několik typů opláštění
 • izolace pěnou nebo minerální vatou
 • velkou škálu příslušenství a doplňků

Zaujala vás naše nabídka? Chcete nezávaznou kalkulaci nebo se třeba jen poradit o vhodném řešení? Ozvěte se nám. Stačí poslat poptávku nebo kontaktovat napřímo naše obchodníky.

Napište nám!
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...