Search
Poptávky

Tenisové haly

Každý provozovatel a majitel chce takovou tenisovou halu, kterou pořídí za rozumné peníze, která nebude náročná na údržbu a umožní provozovat aktivity, k nimž je postavená, bez dalších zbytečných nákladů. Všechny tyto požadavky splňují tenisové haly od Borgy.

Borga je pro tuto investici vhodným partnerem díky svým 40letým zkušenostem, navíc jsme dobře známí rychlou dodávkou i montáží. S ohledem na váš postupný růst si s naší pomocí dokonce můžete připravit i takovou halu, kterou v budoucnu snadno prodloužíte či rozšíříte.

Podstatnými prvky tenisové haly, ať už pro profesionály, nebo amatéry, jsou především kvalitní povrch, vhodné mikroklimatické podmínky s možností temperování a větrání, dostatek prostoru jak okolo kurtů, tak do výšky na servisu i nad sítí (dané normami ITF), stabilní a rovnoměrné osvětlení a příjemná akustika.

Náš systém opláštění střechy a stěn je vzduchotěsný a svými parametry přispívá k vnitřní tepelné pohodě a ekonomickému vytápění. Navíc působí zevnitř čistě a skryje většinu konstrukčních prvků typických pro ostatní systémy. Vnitřní barevné provedení si vyberete z široké nabídky barev plechů.

V tenisové hale se nachází veškeré potřebné zázemí, jako například šatny, sociální zařízení, občerstvení a společné místnosti, další prostor pro cvičení a prostory umožňující pozorování dění na kurtech. Časté jsou také balkóny a menší hlediště v přízemí nebo na patře. V rámci Borga systému lze toto zázemí získat samostatnou přístavbou nebo vybudováním mezipatra v jedné až dvou lodích pod jednou střechou celé haly odděleného od kurtů plnou příčkou nebo prosklením a samozřejmě rovněž kombinací těchto prvků.

Tenisová hala nemusí být určená jen čistě pro tenis. Její parametry dle použitého povrchu umožňují často provozovat i jiné sporty, jako například nohejbal, volejbal či badminton.

Nejčastější rozměr tenisové haly zajišťující potřebnou plochu na hraní v případě jednoho tenisového kurtu je šířka 38 m, vnitřní výška nad sítí 9,2 m a délka 18 m. Tato délka poté v případě přidání celého kurtu je násobkem 18 m, ale pokud budete chtít v rámci naší haly vybudovat zázemí či hlediště, lze samozřejmě přidat dle vaší potřeby jiný rozměr a my se vám pokusíme velikost optimalizovat z hlediska ceny.

 

NEJVĚTŠÍ VÝHODY

  • Rychlý termín dodání a montáže.
  • Čisté vnitřní pohledové provedení bez zbytečných viditelných prvků konstrukce.
  • Rámová konstrukce s velkou světlou výškou.
  • Optimalizace sklonu střechy z důvodu maximalizace prostoru nad sítí a minimalizace nákladů spojených s výškou stěn.
  • Příprava pro budoucí prodloužení či rozšíření haly.
  • Systém ocelových hal s dlouhou životností.

 

  POPTEJTE ZDE

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...