Search
Poptávky

Tenisové haly

Každý provozovatel a majitel chce takovou tenisovou halu, kterou pořídí za rozumné peníze, která nebude náročná na údržbu a umožní provozovat aktivity, k nimž je postavená, bez dalších zbytečných nákladů. Všechny tyto požadavky splňují tenisové haly od Borgy.

Kontaktujte nás!
Jiří Kvíčala
Jiří Kvíčala

Obchodní manažer hal - region SEVER

+420 602 724 363 Call
Jsem odborníkem na stavbu montovaných ocelových hal a pomohu Vám od prvních myšlenek a náčrtků až po samotnou realizaci.

Náš systém umožňuje rychlou výstavbu

Borga je pro tuto investici vhodným partnerem díky svým dlouholetým zkušenostem, navíc jsme dobře známí rychlou dodávkou i montáží. S ohledem na váš postupný růst si s naší pomocí dokonce můžete připravit i takovou halu, kterou v budoucnu snadno prodloužíte či rozšíříte.

Podstatnými prvky tenisové haly, ať už pro profesionály, nebo amatéry, jsou především kvalitní povrch, vhodné mikroklimatické podmínky s možností temperování a větrání, dostatek prostoru jak okolo kurtů, tak do výšky na servisu i nad sítí (dané normami ITF), stabilní a rovnoměrné osvětlení a příjemná akustika.

Náš systém opláštění střechy a stěn je vzduchotěsný a svými parametry přispívá k vnitřní tepelné pohodě a ekonomickému vytápění. Navíc působí zevnitř čistě a skryje většinu konstrukčních prvků typických pro ostatní systémy. Vnitřní barevné provedení si vyberete z široké nabídky barev plechů.

V tenisové hale se nachází veškeré potřebné zázemí, jako například šatny, sociální zařízení, občerstvení a společné místnosti, další prostor pro cvičení a prostory umožňující pozorování dění na kurtech.

Časté jsou také balkóny a menší hlediště v přízemí nebo na patře. V rámci Borga systému lze toto zázemí získat samostatnou přístavbou nebo vybudováním mezipatra v jedné až dvou lodích pod jednou střechou celé haly odděleného od kurtů plnou příčkou nebo prosklením a samozřejmě rovněž kombinací těchto prvků.

Tenisová hala nemusí být určená jen čistě pro tenis

Její parametry dle použitého povrchu umožňují často provozovat i jiné sporty, jako například nohejbal, volejbal či badminton.

Nejčastější rozměr tenisové haly zajišťující potřebnou plochu na hraní v případě jednoho tenisového kurtu je šířka 38 m, vnitřní výška nad sítí 9,2 m a délka 18 m. Tato délka poté v případě přidání celého kurtu je násobkem 18 m, ale pokud budete chtít v rámci naší haly vybudovat zázemí či hlediště, lze samozřejmě přidat dle vaší potřeby jiný rozměr a my se vám pokusíme velikost optimalizovat z hlediska ceny.

NEJVĚTŠÍ VÝHODY

  • Rychlý termín dodání a montáže.
  • Čisté vnitřní pohledové provedení bez zbytečných viditelných prvků konstrukce.
  • Rámová konstrukce s velkou světlou výškou.
  • Optimalizace sklonu střechy z důvodu maximalizace prostoru nad sítí a minimalizace nákladů spojených s výškou stěn.
  • Příprava pro budoucí prodloužení či rozšíření haly.
  • Systém ocelových hal s dlouhou životností.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...