Search

ZVÝHODNĚNÝ SYSTÉM QUICK & EASY

Chytrý systém montovaných ocelových hal:

  • za skvělé ceny
  • s rychlým dodáním
  • s montáží rámů od 8 týdnů po podpisu smlouvy

 

Vyberte si jednu ze standardních montovaných ocelových hal s pevně danými rozměry a relativně omezeným množstvím řešení a doplňků, avšak v konečném důsledku cenově nejvýhodnějších s rychlým termínem dodání a rychlou výstavbou.

Koncept QUICK & EASY lze využít v řadě odvětví a uplatnění najde ať stavíte skladovou halu, novou jezdeckou arénu, jednoduchou zemědělskou či výrobní halu.

Jedná se o koncept montovaných hal, který je založený na prefabrikaci a standardizaci. Díky tomu je celý proces od podpisu smlouvy rychlý včetně jednoduché montáže. Prefabrikovaný stavební systém znamená, že dodávané díly se na stavbě „pouze“ smontují bez nutnosti svařování a není potřebné časově náročné „dodělávání“ konstrukce na stavbě.

 

Specifikace QUICK & EASY konceptu montovaných hal:

  • Opláštění: zateplená, nezateplená, otevřená
  • Otvory a výplně: okna, dveře, prosvětlovací pásy v limitované škále rozměrů a množství řešení
Rozměry a typy rámů:
Typ rámu BRNO, SKARA
Šířka (m) 10  –  26
Světlá výška (m) 4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6
Sklon střechy (°) 7°  nebo  15°
Délka (m) Od 20 metrů  (*)
(*) hala má modulové uspořádání, kde jednotlivé moduly jsou optimalizovány v závislosti na zatěžovacích stavech ve Vaší lokalitě – sníh a vítr

 

 

Víme z vlastní zkušenosti, že „čas jsou peníze“ a proto se snažíme harmonogram projektu maximálně zkrátit. Díky tomu, že vše sami projektujeme, vyrábíme v našich závodech a vlastní haly montujeme jsme schopni zajistit dodržení krátkých lhůt při dosažení dohodnuté úrovně kvality projektu za rozumné ceny.

V každé fázi procesu realizace hal počínaje definováním potřeb přes vytvoření jednoznačného zadání, plánováním celého projektu, koordinaci souběžně probíhajících přípravných prací až po vlastní montáž a dokončení haly Vám bude k dispozici některý z našich zaměstnanců, jehož úkolem bude Vám tento proces ještě více usnadnit.

Podívejte se na nabídku našich modelových hal.

 

Nevyhovuje Vám tohle řešení? Máte možnost zvolit si ocelovou montovanou HALU NA MÍRU. V tomto konceptu Vás nebudeme omezovat a zohledníme všechny Vaše, potřeby, omezení a přání.

POPTEJTE ZDE

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...