Search
Poptávky

Perforované plechy

Perforované plechy našli v poslední době velkou oblibu mezi zákazníky a díky své funkčnosti nacházejí široké uplatnění dnes již téměř ve všech Borga halách.

Nejvýstižněji lze charakterizovat funkčnost perforovaných plechů slovy majitelky námi dokončené  jízdárny: “Perforované plechy jsou lepší než ostatní jiná řešení prosvětlení a větrání, protože propouští dostatek světla bez vytváření stínů. Nemusí se speciálně větrat, protože díky perforovaným plechům hala dýchá a pokud jsou vedra nemusí koně ven. Větrné počasí v hale nepocítíte, ale přesto je hala přirozeně odvětraná. Ve vnitřních prostorech nevzniká vlhkost a kondenzát“

Doplnit ještě můžeme, že perforovaný plech má úžasnou absorbci vnějšího zvuku jak můžete sami vidět a hlavně si poslechnout  v našem krátkém videu.

Perforované plechy v kombinaci s vhodně zvolenou skladbou pláště lze také použít k potlačení hluku uvnitř například výrobní haly.

Perforované plechy dnes najdete v zemědělských budovách jako jsou například stáje a zimoviště, v jezdeckých halách, zemědělských skladových halách využívaných k sušení obilovin a dalších plodin, v prostorných výrobních halách, najdete je také u otevřených hal na stěnách chránících proti slunečním paprskům nebo větru.

Mohou být použity na stěnách, ve štítech, v podhledech a to vždy tak, aby se dosáhlo požadovaného přirozeného prosvětlení, odvětrávání a zároveň byl chráněn vnitřek haly.

Perforované plechy Borga mají dobrý poměr pevnosti k hmotnosti.

K dispozici v profilech BPD 18 a BPE 18

 

Vzor R3T5
Typ otvoru kruh
Průměr otvoru 4 mm
Trojúhelníková rozteč 7 mm
Otevřená plocha 29.7 %

 

 

 

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...