Search
  • Industrial buildings, Workshops and Warehouses | BORGA
  • Industrial buildings, Workshops and Warehouses | BORGA

Ocelové haly pro průmysl

Společnost Borga je dostatečně zkušená v segmentu průmyslových hal díky spolupráci na řadě projektů v tomto segmentu, kde společně s investory a projektanty hledala různorodá funkční a ekonomicky výhodná řešení. Borga je tak nositelem řady informací, které nyní může sdílet i s Vámi a jichž můžeme využít při společném hledání optimálního a efektivního řešení Vašich potřeb. A to bez zbytečného plýtvání Vašich prostředků i Vašeho času.

Z jednoho odvětví do druhého

Společnost Borga získala výjimečné postavení rovněž díky dlouhodobému působení na trzích v různých regionech a v neposlední řadě též díky znalostem získaným ve vlastní výrobě, skladování a logistice.

Dodáváme široké spektrum hal pro výrobu, dílny, skladování a logistiku včetně celé škály dalších kombinací, jako například spojení výroby, administrativy a expedice v jednom objektu.

Naše dlouholeté zkušenosti spojené s každodenním provozem nám umožňují stavět racionální a jedinečné průmyslové stavby s přípravou místa například pro mostové jeřáby, mezipatra, kancelářské prostory či speciální sklady. Průmyslové haly od společnosti Borga navíc zjednoduší každodenní provoz Vašeho podniku, zlepší jeho efektivitu a posílí Vaši značku.

Než se pustíte do projektu a následné výstavby výrobní, skladové či administrativní haly, měli byste si vždy položit řadu zásadních otázek, jež mohou významně ovlivnit podobu konečného řešení. Pro více informací se podívejte na jednotlivé typy hal na našich stránkách nebo kontaktujte naše obchodní zástupce.

Borga má pod kontrolou celý průběh realizace:

  • Od definování záměru za pomoci zkušených obchodních zástupců,
  • přes vlastními projektanty a statiky řešenou dokumentaci k hale včetně té výrobní a montážní,
  • vlastní výrobu ocelových rámů a dalších částí primární i sekundární konstrukce včetně opláštění,
  • až po rychlou montáž haly našimi proškolenými a zkušenými montážními týmy.

  POPTEJTE ZDE

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...