Search
Poptávky

Ocelové haly pro průmysl

K úspěchu nevedou žádné zkratky, jako podnikatel se musíte 100% soustředit na podnikání. Nechte si od nás dodat průmyslovou budovu, a mějte přehled o trhu, konkurenci a každodenním provozu.

Kontaktujte nás!
Ing. Lukáš Václavek
Ing. Lukáš Václavek

Obchodní manažer hal

+420 702 070 812 Call
Zaujala Vás naše nabídka hal? Kontaktujte mě a domluvíme se na spolupráci.

Nechte si postavit průmyslovou halu na míru

Co potřebujete, vyřešíme.

Vždy vycházíme z Vašich jedinečných potřeb a společně vytvoříme optimální řešení pro potřeby Vašeho podnikání.

Příkladem toho, co dělá naši společnost perfektním partnerem pro výstavbu průmyslových hal, je naše kapacita pro kreslení a pojektování potřebné dokumentace. Můžeme navrhovat společně s Vámi nebo se o design postaráme sami.

Více informací

STAVÍME MNOHO TYPŮ PRŮMYSLOVÝCH AREÁLŮ

Průmyslová hala se často vyznačuje tím, že různé obchodní části jsou umístěny pod stejnou střechou. Na průmyslovou halu se téměř vždy stahují funkční požadavky, které kladou vysoké nároky na konstrukci haly.

Může se jednat o dimenzování průmyslové haly na betonové podlahy, mostové jeřáby, vestavby střech, požární a energetické požadavky a další. Tyto požadavky jsou často kombinovány s potřebou velkých rozpětí podpůrných sloupů nebo střech s nízkým sklonem a optimalizovaných vnitřních povrchů.

Stavební systém společnosti Borga umožňuje přizpůsobit každou průmyslovou halu jejímu jedinečnému mixu funkčních a estetických požadavků.

Napište nám!

NAŠE BOHATÉ ZKUŠENOSTI ZNAMENAJÍ, ŽE ZVLÁDÁME POŽADAVKY PROFESIONÁLNÍCH ZÁKAZNÍKŮ

Borga je bezpečnou volbou obchodního partnera při výstavbě průmyslových hal. Máme odborné znalosti a postupy, které odpovídají požadavkům profesionálních zákazníků, aniž bychom museli obětovat úroveň služeb a flexibilitu.

Náš obchodní model a naše koncepce s řízením celého řetězce, vlastní výrobou, a vysokou systematikou znamená, že i profesionální zákazníci u nás najdou svého spolehlivého dodavatele.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...