Search

Střešní krytina a doplňky

Společnost Borga nenabízí pouze kompletní ocelové haly pro různé účely, ale také širokou řadu lehkých ocelových krytin, střešních doplňků a stavebních prvků. Většinu výrobků vyrábí přímo společnost Borga. Ostatní výrobky jsou důkladně vybírány z nabídky uznávaných výrobců.

 

Ve společnosti Borga rádi stavíme – bez ohledu na to, zda jde o kompletní ocelové haly nebo jejich doplňky. Sortiment společnosti Borga obsahuje všechny důležité výrobky, které potřebujete k postavení nové ocelové budovy nebo renovaci střech a opláštění na již stojících budovách. Díky přímé výrobě klíčových výrobků můžeme zajistit dobrou dostupnost a vysokou kvalitu. Všechny naše výrobky jsou zvoleny tak, aby ideálně zapadaly do systému Borga.

 

Od základů až po střechu

Celkově to znamená, že můžeme nabídnout vše od položení základů až po kompletní řešení pro střechy a stěny za použití našich vlastních výrobků a montážních týmů. Mezi stavební díly, které vyrábíme sami, patří například ocelové plechy, profilované plechy, lehké profily, oplechování a betonové sokly. Společnost Borga také nabízí posuvná vrata, okna, okapové systémy, systémy s těsnící vrstvou, upevňovací prvky a mnoho dalších výrobků.

Praktické a působivé

Plechová střešní krytina společnosti Borga se vyznačuje vysokou kvalitou, dlouhou životností a velkou volností při výběru. Klademe důraz na dodávání trvanlivých výrobků, které poskytují jasnou přidanou hodnotu ve všech stavebních projektech. Někdy se soustředíme na funkci a jindy na vzhled a dotek. Obyčejně se soustředíme na několik různých aspektů. Stavební díly společnosti Borga jsou vhodné pro většinu řešení a dodávají se ve všemožných tvarech a barvách. Moderní, klasické, praktické či působivé – nic není nemožné.

  POPTEJTE ZDE

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...