Borga
Search

Farma pro chov masného skotu

Naše společnost BORGA s.r.o. měla tu čest se podílet na záměru investora postavit zcela novou moderní farmu na zelené louce, která bude splňovat nepřísnější kritéria pro chov masného skotu a postavit tak jeden z nejmodernějších ucelených rentabilních provozů.

Naše role nebyla omezovat investora, ale cílem bylo najít a zajistit dle požadavků investora v našich montovaných halách co nejlepší podmínky pro instalaci a použití technologií s inteligentní a rozsáhlou automatizací, která při plném využití přinese vysokou produktivitu práce. Borga se svými řešeními tak podílela na hledání a vytvoření odpovídajících podmínek, které vyžaduje moderní chov masného skotu.

Celý proces vyřízení stavebního povolení, projekčních prací a samotné realizace byl zvládnut v rekordním čase.

Vlastní záměr jak celá farma v I. etapě bude vypadat a jak budou řešeny jednotlivé objekty je viditelný na připravených vizualizací provedených před spuštěním projektu.

Součástí první etapy této farmy jsou objekty:

  • Stáj pro jalovice a býky
  • Zastřešené hnojiště
  • Sklad sena a slámy
  • Senáž
  • Garáže a sklad
  • Správní budova a jímka na kejdu

 

Jak už to u takto velkého projektu bývá, v průběhu realizace doznal projekt několika změn a vznikl tak například požadavek na vlastní jatka.

Nabízíme možnost si prohlédnout jednotlivé objekty (viz níže)  od vizualizace přes několik fotek z realizace až po poslední zaznamenaný stav jednotlivých objektů.

Momentálně s investorem spolupracujeme na druhé etapě této farmy, kdy budou doplněny další haly a propojení, které navýší kapacity této farmy a do některých bude umístěna technologie zajišťující maximální robotizaci  provozu.

nebyla nalezena žádná shoda "{{query}}", zkuste to prosím zadat jiný hledaný výraz.
Please wait, searching for "{{query}}" ...