Search
Poptávky

Vaznice a paždíky (Z-profily a C-profily)

V naší společnosti vyrábíme profily tvarované za studena již řadu let. Dokonale známe potřeby našich zákazníků a proto jim nabízíme různé typy těch nejlepších profilů v oboru. Při stavbě střechy a stěn je moudré používat tenkostěnné profily společnosti Borga jako nosný prvek. Další výhodou je, že díky lehkým profilům lze při instalaci trapézových plechů dosáhnout přímých linií, a tím i vyšší atraktivity haly.

JAK SE VYRÁBÍ OCELOVÉ Z-PROFILY?

Proces lisování profilů za studena v naší společnosti spočívá v provádění plastické deformace materiálu dle konkrétního návrhu. Tento proces probíhá na strojích pracujících s velkou silou a mimořádnou přesností na rozdíl od lisování za tepla.

V důsledku takové práce dochází ke zvýšení hustoty defektů v krystalové mřížce a akumulaci deformační energie. Ta je tím větší, čím nižší je teplota zpracování. Výsledkem tohoto typu působení je změna fyzikálních a mechanických vlastností součástí. Můžeme tedy mluvit o zvýšení tvrdosti a snížení plasticity.

Díky tomu máme stabilní ocelové konstrukce.

Z - profily

Ocelové Z-profily jsou jedním z naprosto nezbytných prvků pro stavbu ocelových konstrukcí modulových hal a může být použit dvěma způsoby a to jak střešní vaznice tak i stěnový paždík.

Speciálně navrhnutý tvar nosníků umožňuje jejich spojování přesahem, což představuje zdvojení profilu a zvýšení únosnosti nad podporou.

Ve většině případů se Z profily používají tak, že je stabilizována pouze jedna z přírub.

 

Výhody

  • vysoká odolnost vůči povětrnostním podmínkám
  • trvanlivost
  • nadprůměrná tuhost
  • možnost výroby otvorů nebo úkosů dle specifikace
  • navíc díky galvanizačním vlastnostem ocelových rámů tyto komponenty dobře fungují i v korozivní atmosféře.

Technické údaje:

Ing. Lukáš Václavek
Ing. Lukáš Václavek

Obchodní manažer hal

+420 702 070 812 Call
Jsme tu proto abychom Vám poradili s Vaším rozhodnutím. Na základě našich zkušeností pomáháme našim klientům dělat pro ně ta nejlepší řešení.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...