Search
Poptávky

LED osvětlení na míru

LED světla  jsou dnes již samozřejmostí ve všech odvětvích jako například v průmyslu, zemědělství, logistice či jezdectví. Dlouhá provozní doba a rovnoměrný světelný výkon vytváří podmínky pro co nejlepší pracovní prostředí, produktivitu a hospodárnost.

Objednáním osvětlení od společnosti Borga spolu s Vaší novou halou uděláte moudré rozhodnutí. Průmyslová svítidla od naší společnosti jsou energeticky úsporná, vysoce kvalitní a téměř bezúdržbová.

Naši montéři, kteří jsou již na místě s plošinami a dalším nářadím, sestaví a následně upevní osvětlení na konstrukci. Borga svítidla jsou vybavená technologií Plug & Play, která umožňuje extrémně rychlou instalaci.

Jedinou věc, kterou Vy musíte po naší montáži udělat, je zajistit přívod napájení na místo připojení a následně zajistit revizi. Svítidla jsou vyráběna ve třídě izolace umožňující je používat v náročném prostředí. Tělo svítilny je vyrobeno z hliníku zajišťující dlouhou životnost.

 

LED osvětlení je nejlepší volbou pro Vaši firmu či podnikání

Průmyslový nebo skladový prostor může obsahovat místa s různými požadavky na osvětlení. To znamená, že různá svítidla poskytují různé nastavení úhlu, světla nebo intenzitu záření. LED osvětlení nastavíme dle Vašich potřeb tak, aby bylo osvětlení 100% efektivní a ekonomické. Ve skladech to může znamenat, že svítidla by měla svítit pouze v místech, kde jsou v současné době například kamiony, manipulační a kompletační prostory a pracovníci.

Optimalizace nákladů spotřeby elektrické energie je důležitá a LED osvětlení vede ke snížení spotřeby energie díky vysoké energetické účinnosti. Můžete ušetřit 50-70% celkových nákladů na energii pomocí LED osvětlení namísto tradičních svítidel.

Proč si zvolit LED osvětlení od firmy Borga?

  • Dodáme osvětlení a optimalizujeme návrh dle vašich potřeb.
  • Provedeme montáž v návaznosti na rozmístění konstrukce.
  • Získáte energeticky efektivní, vysoce kvalitní a bezúdržbové osvětlení, které je cenově dostupné s dlouhou životností.

 

Technické údaje pro LED osvětlení: 

Světelný tok: 14080 lumenů (až 156 lm / W)
Výkon: 90 W / 120 W
Světelný efekt: 170 lm / W
Počet fází: Jednofázové nebo třífázové
Vstupní napětí: 230 V
Teplota barvy (CCT): 2700 K, 3000 K, 4000 K, 5000 K, 5700 K, 6000 K
Číslo vykreslení barev (CRI): Skupina 1B, min. 80
Světlo úhel: 4 (90 °) (volitelně: 60 ° 30 ° LA LAA)
IP Hodnocení: IP54
Hmotnost na svítidlo: 5 kg
Plug & Play: ano
Stmívatelné: Ano (volitelné)
CE: ano
Záruka: 5 let

 

 

 

 

 

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...