Search
Poptávky

MONTOVANÉ OCELOVÉ HALY

Postavit montovanou ocelovou halu od prvních myšlenek, prvních náčrtků a dalších kroků až po moment, kdy máte v ruce klíč, by mělo být snadné a co nejrychlejší. Naše role v tomto procesu je vám naslouchat a hledat společná řešení. Cílem je, aby Vaše hala vypadala přesně tak, jak chcete a aby fungovala tak jak potřebujete.

Haly na míru

Tato skupina BORGA hal pokrývá řadu oblastí. Jedná se o haly izolované a neizolované, o projekty s ekonomickou šíří bez podpory až do 40 metrů, haly vícelodní s podporami uprostřed, haly s mezipatry a s jeřábovými dráhami, haly s přípravou na plánované rozšíření v budoucnu, projekty přizpůsobené tvaru pozemku a dalšími úpravami dle požadavků investora.

Existuje velké množství realizací montovaných hal „šitých na míru“ potřebám zákazníků. Inspirujte se hotovými projekty a my vám následně halu přizpůsobíme dle Vašich požadavků nebo jen definujte co potřebujete a my vám pomůžeme váš záměr realizovat.

Více informací

SYSTÉM QUICK & EASY - POSTAV SI SÁM

V Borga nabídce existuje finančně výhodná produktová řada montovaných hal

QUICK & EASY – POSTAV SI SÁM, která vám umožní ještě více ušetřit a celý proces zrychlí tak, že postavené rámy uvidíte do 8 týdnů od podpisu smlouvy.

Vyberte si jednu ze standardních montovaných hal s pevně danými rozměry a relativně omezeným množstvím řešení a doplňků, kterou si zvládnete postavit sami.

Při nákupu haly Borga Quick & Easy získáte podrobný montážní návod, který Vás krok za krokem provede procesem výstavby.

Více informací

REKONSTRUKCE

Potřebujete rychlého a spolehlivého partnera pro rekonstrukci vaší stávající haly?

Vždy se snažíme najít pro investora odpovídající řešení. Společně hledáme to nejvhodnější, a to nejen z pohledu ceny, kdy se pokusíme například využít staré nosné konstrukce, opěrné zdi a stavební prvky z původní budovy, ale i z pohledu funkčnosti.

Máme zkušené projektové manažery a montážní týmy dlouhodobě pracující s naším systémem, kteří již realizovali celou řadu rekonstrukcí.

Podívejte se na naše reference provedených rekonstrukcí.

 

Více informací

Kolik stojí ocelová hala?

Napište nám

Ing. Lukáš Václavek
Ing. Lukáš Václavek

Obchodní manažer hal

+420 702 070 812 Call
Jsem odborníkem na stavbu montovaných ocelových hal a pomohu Vám od prvních myšlenek a náčrtků až po samotnou realizaci.
administrativa

KVALITNÍ OCELOVÉ HALY

Ocelové haly od společnosti Borga jsou vždy kvalitním řešením s ohledem na estetiku a účel. Máme 50 let zkušeností s výstavbou a víme jak vyrábět a stavět účelné, odolné a atraktivní ocelové haly.

Vyberte si nás a získáte spolehlivého stavebního partnera, který má zkušenosti, znalosti a zdroje nezbytné pro výstavu malých či velkých a komplikovaných projektů.

Je rozdíl mezi běžnou halou a ocelovou halou od Borgy.

 

 

VÝHODY OCELOVÝCH HAL BORGA

  • Mnohaleté zkušenosti švédské firmy ve výrobě a výstavbě ocelových hal
  • V celé Evropě byly postaveny tisíce hal
  • Moderní certifikovaná výroba
  • Důraz na kontrolu kvality u veškerých komponentů
  • Halový systém pro všechna odvětví
  • Zkušený a spolehlivý partner
  • Estetické a účelné haly přímo od výrobce

Jsme ti praví koho hledáte.

PROČ STAVĚT PRÁVĚ S NÁMI?

Vyberte si nás a získáte spolehlivého stavebního partnera, který má zkušenosti, znalosti a zdroje nezbytné pro výstavbu malých či velkých a komplikovaných projektů.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...