Borga
Search

MONTOVANÉ OCELOVÉ HALY

Postavit montovanou ocelovou halu od prvních myšlenek, prvních náčrtků a dalších kroků až po moment, kdy máte v ruce klíč, by mělo být snadné a co nejrychlejší. Naše role v tomto procesu je vám naslouchat a hledat společná řešení.

Borga systém montovaných ocelových hal představuje jedinečnou koncepci prefabrikace nabízející rychlost, cenovou dostupnost a jednoduchost.

Společnost Borga se liší od běžných dodavatelů ocelových hal tím, že většinu komponentů potřebných pro výstavbu vlastní haly vyrábí ve vlastních závodech na základě dokumentace vypracované svými projektanty.  Montážní týmy Borga zajití výstavbu montované haly, která je rychlá, efektivní a v dohodnutém termínu. Společnost Borga tak patří v oblasti výstavby hal k těm vyjímečným, kteří mají pod kontrolou celý proces od účasti na definování záměru, vlastní projekce a výroby až po montáž. Díky tomu bude vaše ocelová hala vypadat a fungovat přesně tak, jak se dohodneme.

Forma, funkce a hospodárnost

BORGA Vám nabízí znalosti a zkušenosti z různých oblastí. Naše montované haly našly uplatnění v průmyslu, výrobě, zemědělství a jsou využívány jako jízdárny, ke skladování nebo administrativním účelům, existují sportovní haly i velké přístřešky.

Z hlediska komplikovanosti a rozsahu prací na hale, množství použitých systémových řešení a BORGA výrobků bez ohledu na velikost vlastní haly lze BORGA haly zjednodušeně rozdělit na:
  • Výstavbu HAL NA MÍRU
  • Výstavbu hal v rámci výhodného systému QUICK & EASY
  • Rekonstrukce celých hal včetně části konstrukce nebo jen střešních a stěnových plášťů

1. HALY NA MÍRU 

Tato skupina BORGA hal pokrývá řadu oblastí. Jedná se o haly izolované a neizolované, o projekty s ekonomickou šíří bez podpory až do 40 metrů, haly vícelodní s podporami uprostřed, haly s mezipatry a s jeřábovými dráhami, haly s přípravou na plánované rozšíření v budoucnu, projekty přizpůsobené tvaru pozemku a dalšími úpravami dle požadavků investora …

Existuje velké množství realizací montovaných hal „šitých na míru“ potřebám zákazníků. Inspirujte se hotovými projekty a my vám následně halu přizpůsobíme dle vašich požadavkům nebo jen definujte co potřebujete a my vám pomůžeme váš záměr realizovat.

2. Zvýhodněný systém QUICK & EASY

V Borga nabídce existuje finančně výhodná produktová řada montovaných hal QUICK & EASY, která vám umožní ještě více ušetřit a celý proces zrychlí tak, že postavené rámy uvidíte do 8 týdnů od podpisu smlouvy. Vyberte si jednu ze standardních montovaných hal s pevně danými rozměry a relativně omezeným množstvím řešení a doplňků, avšak v konečném důsledku cenově nejvýhodnějších.

Ať už zvolíte cokoli, získáte tak v nás schopného partnera a samotnou ocelovou halu, která Vám bude plnit svoji funkci opravdu dlouho. Společnost Borga se stane tak jediným partnerem pro realizaci samotné montované ocelové haly, kterého potřebujete.

Vždy se snažíme s vámi najít vhodné a ekonomické řešení !!!

 

    POPTEJTE ZDE 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...