Borga
Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

Ocelové haly na míru

Postavit ocelovou halu od prvního nákresu až po moment, kdy máte v ruce klíč, by mělo být snadné. Takový byl vždy náš přístup, do kterého se vždy snažíme zahrnout a zohlednit všechny vaše požadavky. Náš způsob stavění udělal ze společnosti Borga nejkomplexnějšího dodavatele hal na trhu.

Ocelové haly od společnosti Borga se liší od běžných dodavatelů plechových hal v tom, že všechny nosné díly vyrábíme ve vlastních závodech. Díky tomu neseme odpovědnost od každého svařovaného spoje až po vhodně vybrané vstupní suroviny. Naše montážní týmy také zajišťují, aby vaše ocelová hala byla smontována rychle, přesně a bezpečně. Stručně řečeno, společnost Borga je v oblasti stavby hal jedinečná a pod kontrolou celý proces. Pro vás je to pohodlné a pro nás je to přirozené.

Borga, to jsou ocelové haly

Ocelové haly od společnosti Borga vždy představuje kvalitní řešení bez ohledu na vzhled nebo účel. Víme, jak vyrábět, vyvíjet, plánovat a stavět funkční ocelové haly. Inteligentní systém hal společnosti Borga společně s našimi jedinečnými rámy ulehčuje proces výstavby ocelové haly podle vašich požadavků a přání. Díky tomu bude vaše ocelová hala vypadat a fungovat přesně tak, jak budete chtít. Jinými slovy, estetický vzhled bude zapadat do prostředí a ocelová hala dodrží, co slibujeme. Společnost Borga vám rozumí a vždy věnuje pozornost vašim skutečným potřebám.

Nasloucháme signálům

Ocelové haly od společnosti Borga se používají v několika zemích a v různých odvětvích. Naše hlavní odvětví zahrnují průmysl, zemědělství, obchod a sport včetně jezdeckých hal. Mezi těmito odvětvími existuje velké množství variant a na míru šitých řešení. Naše hala Quick & Easy vám také umožňuje vybrat si hotové standardní řešení s pevně danými rozměry a tak dosáhnout ještě lepší hodnoty. Ať už zvolíte cokoli, získáte tak schopného partnera a samotnou ocelovou halu, kteří vám vydrží nadlouho. Společnost Borga je tak jediný partner pro realizaci haly, kterého potřebujete.

 

    POPTEJTE ZDE 

nebyla nalezena žádná shoda "{{query}}", zkuste to prosím zadat jiný hledaný výraz.
Please wait, searching for "{{query}}" ...