Borga
Search
  • Steel halls, Steel buildings, Sheet halls, Machine halls | BORGA

MONTOVANÉ OCELOVÉ HALY NA MÍRU

Postavit montovanou ocelovou halu od prvních myšlenek, prvních náčrtků a dalších kroků až po moment, kdy máte v ruce klíč, by mělo být snadné a co nejrychlejší. Naše role v tomto procesu je vám naslouchat a hledat společná řešení.

Borga systém montovaných ocelových hal představuje jedinečnou koncepci prefabrikace nabízející rychlost, cenovou dostupnost a jednoduchost.

Společnost Borga se liší od běžných dodavatelů ocelových hal tím, že většinu komponentů potřebných pro výstavbu vlastní haly vyrábí ve vlastních závodech na základě dokumentace vypracované svými projektanty.  Montážní týmy Borga zajití výstavbu montované haly, která je rychlá, efektivní a v dohodnutém termínu. Společnost Borga tak patří v oblasti výstavby hal k těm vyjímečným, kteří mají pod kontrolou celý proces od účasti na definování záměru, vlastní projekce a výroby až po montáž. Díky tomu bude vaše ocelová hala vypadat a fungovat přesně tak, jak se dohodneme.

 

 

Forma, funkce a hospodárnost

BORGA systém HALY NA MÍRU pokrývá řadu oblastí. Naše montované haly našly uplatnění v průmyslu, výrobě, zemědělství a jsou využívány ke skladování, administrativním účelům, existují sportovní haly i velké přístřešky.

Jedná se o haly izolované a neizolované, o projekty s ekonomickou šíří bez podpory až do 40 metrů, haly vícelodní s podporami uprostřed, haly s mezipatry a s jeřábovými dráhami, haly s přípravou na plánované rozšíření v budoucnu, projekty přizpůsobené tvaru pozemku a dalšími úpravami dle požadavků investora …

Existuje velké množství realizací montovaných hal „šitých na míru“ potřebám zákazníků. Inspirujte se hotovými projekty a my vám následně halu přizpůsobíme dle vašich požadavkům nebo jen definujte co potřebujete a my vám pomůžeme váš záměr realizovat.

V Borga nabídce existuje finančně výhodná produktová řada montovaných hal QUICK & EASY, která vám umožní ještě více ušetřit a celý proces zrychlit. Vyberte si jednu ze standardních montovaných hal s pevně danými rozměry a relativně omezeným množstvím řešení a doplňků, avšak v konečném důsledku cenově nejvýhodnějších.

Ať už zvolíte cokoli, získáte tak v nás schopného partnera a samotnou ocelovou halu, která Vám bude plnit svoji funkci opravdu dlouho. Společnost Borga se stane tak jediným partnerem pro realizaci samotné montované ocelové haly, kterého potřebujete.

Vždy se snažíme s vámi najít vhodné a ekonomické řešení !!!

 

    POPTEJTE ZDE 

Ing. Jaroslav Nikodým

Ing. Jaroslav Nikodým

Obchodní zástupce haly ZÁPAD

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...