Search
Poptávky

MONTOVANÉ OCELOVÉ HALY

Postavit montovanou ocelovou halu od prvních myšlenek, prvních náčrtků a dalších kroků až po moment, kdy máte v ruce klíč, by mělo být snadné a co nejrychlejší. Naše role v tomto procesu je vám naslouchat a hledat společná řešení. Cílem je, aby Vaše hala vypadala přesně tak, jak chcete a aby fungovala tak jak potřebujete.

Haly na míru

Tato skupina BORGA hal pokrývá řadu oblastí. Jedná se o haly izolované a neizolované, o projekty s ekonomickou šíří bez podpory až do 40 metrů, haly vícelodní s podporami uprostřed, haly s mezipatry a s jeřábovými dráhami, haly s přípravou na plánované rozšíření v budoucnu, projekty přizpůsobené tvaru pozemku a dalšími úpravami dle požadavků investora.

Existuje velké množství realizací montovaných hal „šitých na míru“ potřebám zákazníků. Inspirujte se hotovými projekty a my vám následně halu přizpůsobíme dle Vašich požadavků nebo jen definujte co potřebujete a my vám pomůžeme váš záměr realizovat.

Více informací

SYSTÉM QUICK & EASY - POSTAV SI SÁM

V Borga nabídce existuje finančně výhodná produktová řada montovaných hal

QUICK & EASY – POSTAV SI SÁM, která vám umožní ještě více ušetřit a celý proces zrychlí tak, že postavené rámy uvidíte do 8 týdnů od podpisu smlouvy.

Vyberte si jednu ze standardních montovaných hal s pevně danými rozměry a relativně omezeným množstvím řešení a doplňků, kterou si zvládnete postavit sami.

Při nákupu haly Borga Quick & Easy získáte podrobný montážní návod, který Vás krok za krokem provede procesem výstavby.

Více informací

REKONSTRUKCE

Potřebujete rychlého a spolehlivého partnera pro rekonstrukci vaší stávající haly?

Vždy se snažíme najít pro investora odpovídající řešení. Společně hledáme to nejvhodnější, a to nejen z pohledu ceny, kdy se pokusíme například využít staré nosné konstrukce, opěrné zdi a stavební prvky z původní budovy, ale i z pohledu funkčnosti.

Máme zkušené projektové manažery a montážní týmy dlouhodobě pracující s naším systémem, kteří již realizovali celou řadu rekonstrukcí.

Podívejte se na naše reference provedených rekonstrukcí.

 

Více informací

Kolik stojí ocelová hala?

Napište nám

Jiří Kvíčala
Jiří Kvíčala

Obchodní manažer hal - region SEVER

+420 602 724 363 Call
Jsem odborníkem na stavbu montovaných ocelových hal a pomohu Vám od prvních myšlenek a náčrtků až po samotnou realizaci.
administrativa

KVALITNÍ OCELOVÉ HALY

Ocelové haly od společnosti Borga jsou vždy kvalitním řešením s ohledem na estetiku a účel. Máme 50 let zkušeností s výstavbou a víme jak vyrábět a stavět účelné, odolné a atraktivní ocelové haly.

Vyberte si nás a získáte spolehlivého stavebního partnera, který má zkušenosti, znalosti a zdroje nezbytné pro výstavu malých či velkých a komplikovaných projektů.

Je rozdíl mezi běžnou halou a ocelovou halou od Borgy.

 

 

VÝHODY OCELOVÝCH HAL BORGA

  • Mnohaleté zkušenosti švédské firmy ve výrobě a výstavbě ocelových hal
  • V celé Evropě byly postaveny tisíce hal
  • Moderní certifikovaná výroba
  • Důraz na kontrolu kvality u veškerých komponentů
  • Halový systém pro všechna odvětví
  • Zkušený a spolehlivý partner
  • Estetické a účelné haly přímo od výrobce

Jsme ti praví koho hledáte.

PROČ STAVĚT PRÁVĚ S NÁMI?

Vyberte si nás a získáte spolehlivého stavebního partnera, který má zkušenosti, znalosti a zdroje nezbytné pro výstavbu malých či velkých a komplikovaných projektů.

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...