Borga
Search

SKladové haly neizolované

Neizolované ocelové skladovací haly slouží pro dočasné uložení široké palety předmětů, například průmyslových produktů, obchodního zboží, zemědělských plodin, technických zařízení a strojů či celých technologií. Ve svém principu funguje skladovací hala jako ochranný obal pro předměty a majetek, které svojí hodnotou mnohonásobně převyšují hodnotu obalu. Výhodou je, že zatímco skladovaný obsah se může libovolně měnit, hala (obal) poslouží desítky let.

borga_steel_buildings_nonins-warehouse_insert1

Každá skladovací hala musí splňovat rozdílné požadavky pro skladování a odlišnost skladovaných předmětů. Je potřeba vzít v úvahu také nároky na manipulaci s uskladněným zbožím a údržbu prostor, případně celé haly. Z tohoto důvodu musí budova respektovat řadu potřeb a omezení. V neposlední řadě musí hala odpovídat legislativním normám, například těm hygienickým, bezpečnostním nebo požárním. Ne každý typ haly je proto pro dané účely vhodný. Naši obchodní zástupci s mnohaletou praxí vám ochotně pomohou s vymezením výše zmíněných požadavků a potřeb.

Haly, které se snadno a rychle přizpůsobí vašim potřebám

Často se stává, že v budoucnu vznikne potřeba skladovat v hale jiné nebo další předměty, pro něž nebyla původně plánovaná skladovací kapacita. Haly společnosti Borga mohou nabídnout řešení, při kterém může skladovací kapacita po letech narůst podle vašich nových potřeb a finančních možností. Konstrukce našich hal umožňuje jejich snadné budoucí prodloužení či rozšíření haly, na které je možné jednoduše navázat. V případě potřeby větší skladovací kapacity a nedostatku prostoru na pozemku můžete zvýšit manipulační a skladovací plochu také přidáním mezipatra, které může být snadno zakomponováno do konstrukce, pokud to typ zboží, produktu či komodity umožňuje.

Naše dlouhodobě vyvíjená unikátní rámová konstrukce má štíhlý tvar a dovoluje maximálně využívat veškerého vnitřního prostoru. Náš rám umožňuje na rozdíl od příhradového nosníku využít také prostor pod střechou haly, kde je největší světlá výška a není tedy třeba zbytečně zvyšovat výšku haly například proto, aby nákladní auto mohlo vyklopit korbu.

Naši zákazníci často využívají tato řešení, která mnohonásobně zvyšují užitnou hodnotu neizolovaných skladových hal:

 • Zaizolování části haly (může sloužit například jako kancelář nebo sklad předmětů, které vyžadují stálejší teplotu okolí) nebo naopak otevření jednoho či více polí vynecháním stěnového opláštění (lze využít jako nakládací plochu nebo zastřešení prostoru)
 • Zvětšení zastřešené plochy díky přesahu střechy, při kterém náš konstrukční systém umožňuje délku přesahu až do 6 m bez podpěrného sloupu (lze využít např. jako vykládací rampu, parkoviště nebo krátkodobý sklad)
 • Zajištění denního osvětlení díky prosvětlovacím pásům
 • Opěrné zdi v celé hale nebo jen její části do požadované výše
 • Omezení tvorby kondenzátu ze vzdušné vlhkosti na spodní straně střešního plechu pomocí aplikace antikondenzační textilie (systém Drop-stop) a nuceným větráním pomocí větracích turbín

Výhody jedinečného konstrukčního systému společnosti Borga

 • Rychlý termín dodání a montáže
 • Komunikace přímo s výrobcem haly
 • Rozměry haly, které je možno volit přesně podle Vašeho přání (šířka, délka, výška, světlá výška, sklon střechy)
 • Rámová konstrukce s velkou světlou výškou
 • Volitelná vzdálenost rámů
 • Rám umožňující šířku haly do 45 m bez nutnosti užití vnitřních podpěrných sloupů
 • Střešní trapézový plech o standardní tloušťce 0,6 mm s možností systému Drop-stop
 • Možnost výběru různých typů vrat (posuvná, sekční, skládací, rolovací, atd.) volitelných rozměrů a počtů křídel
 • Možnost postavit halu svépomocí podle montážní dokumentace dodané spolu s vyrobenou halou

 

  POPTEJTE ZDE

 

nebyla nalezena žádná shoda "{{query}}", zkuste to prosím zadat jiný hledaný výraz.
Please wait, searching for "{{query}}" ...