Search
Poptávky
  • The steel frames in our buildings are unique | BORGA

Ocelové rámy společnosti Borga jsou inovativní a atraktivní

Ocelovou konstrukci na halách společnosti Borga tvoří množství jedinečných námi optimalizovaných a v Borga závodě vyrobených rámů. Náš konstrukční ocelový rám jsme vyvíjeli a vylepšovali dlouhou dobu ve spolupráci se švédským technickým institutem a to je jeden z důvodů, který nám ve spojení s robotickou výrobou umožňuje tvrdit, že naše řešení je jedno z nejpokrokovějších řešení rámů na trhu.

Prohýbaná nosná část a proměnlivá výška rámů Borga dodává Vaší budově jedinečný vzhled společně s výhodou tohoto výrobku, kterou je nízká hmotnost při vysoké pevnosti, kdy výpočet je proveden v souladu s normou EUROCODE. Díky této optimalizaci dosahujeme pro Vás výhodných nízkých nákladů a dobré ceny.

Ocelové rámy společnosti Borga jsou k dispozici v různých variantách splňující potřeby ve všech oblastech použití. Výroba, která je certifikovaná podle EN 1090, probíhá v našem vlastním automatizovaném závodě v Polsku.

Všechny haly jsou vystaveny přirozenému vlivu sněhu a větru. Konstrukce rámu je velmi důležitá pro odolnost vůči tomuto zatížení.

Poptejte se zde

 

 

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...