Search

Kvalitní povrchová úprava plechů zaručuje dlouhou životnost

Společnost Borga má dlouholeté zkušenosti s výrobou plechových profilů a stavbou montovaných ocelových hal. To znamená, že víme jaké standardy vyžadují moderní střechy a stěny. Rádi Vám pomůžeme vybrat správný profil i barevné schéma tak, aby jste získali estetickou a fuknční střechu či stěnu bez Vašich zbytečných nákladů.

Veškeré trapézové plechy naší společnosti jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli třídy S250GD, válcované za studena a galvanizované na obou stranách vrstvou zinku 275 g/m2nebo hliníkovo-zinkovou vrstvou cca 150 g/m2 v souladu s normami EN 10 346 a EN 10 143.

Na ocelové jádro je nanesena pasivační vrstva a jádro je dále opatřeno základním nátěrem a vrchní vrstvou, zaručující dlouho životnost povrchu i barvy,  která je k dispozici v provedení Polyester P30 nebo MAT.

Záruka dlouhé technické životnosti

Suroviny nakupujeme od předních a ověřených výrobců oceli, a proto můžeme zaručit dobrou technickou i estetickou životnost našich profilů. Kvalitní suroviny umožňují vyrábět kvalitní koncový produkt – je to tak jednoduché.

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci, která významně ovlivňuje dostupnost materiálu, Vám nemůžeme v tuto chvíli nabídnout celou škálu barev dle našeho vzorníku. Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce. 

Děkujeme a omlouváme se za případné komplikace.

POPTEJTE ZDE

  • CENÍK

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...