Search
  • Sportas ir jojimas | BORGA
  • Sportas ir jojimas | BORGA

Jezdecké haly

Společnost Borga již 40 let tradičně spolupracuje především v severských zemích s velkými kluby i menšími soukromými provozovateli nebo majiteli jízdáren a stájí pro koně. Jezdectví, ať už se jedná o parkur, western nebo drezuru, je nám velmi blízké, což je důvodem, proč se naše jízdárny a stáje pro koně staly tak oblíbené.

Obliba koní se rozšířila a stala se tradicí i ve zbytku Evropy, Českou republiku nevyjímaje. Ať už se jedná o vrcholový či rekreační sport nebo aktivní odpočinek, v naší zeměpisné šířce a v našem podnebí je nutné mít možnost trénování a ustájení koní ve vhodných prostorech, umožňujících maximální péči během celého roku.

Majitelé koní řeší několik základních potřeb a to především kde koně ustájit, kde uskladnit krmivo a kde trénovat za nepříznivého počasí nebo ve večerních hodinách. Těmto potřebám musí přizpůsobit i prostory, ve kterých jsou koně trénováni a ustájeni. Při návrhu a výrobě jezdecké haly zohledňujeme tyto specifické požadavky a bereme v potaz individuální potřeby každého zákazníka.

Za dobu našeho působení jsme získali stovky spokojených zákazníků a realizovali jsme velkou škálu jízdáren – od standardních až po haly pro náročné zákazníky. Naši zkušení obchodní zástupci a vedoucí projektů Vám ochotně pomohou od počáteční fáze plánování až po konečnou montáž.

Pro více informací se podívejte na jednotlivé typy hal na našich stránkách nebo kontaktujte naše obchodní zástupce.

  POPTEJTE ZDE

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...