Borga
Search

KONCEPT QUICK & EASY

Chytrý systém montovaných ocelových hal:

 • za skvělé ceny
 • s rychlým dodáním
 • s montáží rámů od 6 týdnů po podpisu smlouvy

Vyberte si jednu ze standardních montovaných ocelových hal s pevně danými rozměry a relativně omezeným množstvím řešení a doplňků, avšak v konečném důsledku cenově nejvýhodnějších s rychlým termínem dodání a rychlou výstavbou.

Jedná se o koncept montovaných hal, který je založený na prefabrikaci a standardizaci. Díky tomu je celý proces od podpisu smlouvy rychlý včetně jednoduché montáže. Prefabrikovaný stavební systém znamená, že dodávané díly se na stavbě „pouze“ smontují bez nutnosti svařování a není potřebné časově náročné „dodělávání“ konstrukce na stavbě.

Víme z vlastní zkušenosti, že „čas jsou peníze“ a proto se snažíme harmonogram projektu maximálně zkrátit. Díky tomu, že vše sami projektujeme, vyrábíme v našich závodech a vlastní haly montujeme jsme schopni zajistit dodržení krátkých lhůt při dosažení dohodnuté úrovně kvality projektu za rozumné ceny. V každé fázi procesu realizace hal počínaje definováním potřeb přes vytvoření jednoznačného zadání, plánováním celého projektu, koordinaci souběžně probíhajících přípravných prací až po vlastní montáž a dokončení haly Vám bude k dispozici některý z našich zaměstnanců, jehož úkolem bude Vám tento proces ještě více usnadnit.

Koncept QUICK & EASY lze využít v řadě odvětví a uplatnění najde ať stavíte skladovou halu, novou jezdeckou arénu, jednoduchou zemědělskou či výrobní halu.

 

Specifikace QUICK & EASY konceptu montovaných hal:

 • Opláštění:              zateplená, nezateplená, otevřená
 • Otvory a výplně: okna, dveře, prosvětlovací pásy v limitované škále rozměrů a množství řešen
 • Rozměry a typy rámů:
  • Rám:                        BRNO
  • Šířky (m):                8 / 10 / 12 / 14
  • Světlá výška (m):   4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6
  • Sklon střechy (°):   7
  • Délka (m):               Min. 20*)

 

  • Rám:                        SKARA
  • Šířky (m):                16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 26
  • Světlá výška (m):   4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6
  • Sklon střechy (°):   7
  • Délka (m):               Min. 20*)

*) hala má modulové uspořádání, kde jednotlivé moduly jsou optimalizovány v závislosti na zatěžovacích stavech platných ve vaší lokalitě  – sníh a vítr

Společnost Borga nabízí odbornou pomoc při výstavbě svépomocí či kompletní montáž dodaného materiálu proškolenými pracovníky.

Nevyhovuje Vám tohle řešení? Máte možnost zvolit si ocelovou montovanou halu na míru. V tomto konceptu vás nebudeme omezovat a zohledníme všechny vaše, potřeby, omezení a přání.

 

POPTEJTE ZDE

 

Novinky 2018-09-13

Výrobní hala s administrativou

Společnost BORGA právě dokončila výstavbu výrobní haly s administrativou. Hala o rozměrech 31,26 x 60,8 x 6,5 metru.

Novinky 2018-07-19

Tenisová a badmintonová hala

Naše společnost se podílela na výstavbě moderního sportoviště v Hradci Králové pro společnost Naší dodávkou byla hala pro 3 tenisové kurty o venkovních rozměrech 37,0 x 52,0 x 7,8m (š x d x v (okap)) a hala pro 5 badmintonových kurtů o venkovních rozměrech  17,5 x 34,0 x 9,0m (š x d x v (okap)). Zajímavostí […]

Novinky 2018-06-20

Maximálně odvětraná jízdárna ve Švédsku – video

Jízdárna z perforovaného plechu, díky kterému je hala vzdušná a průhledné stěny dodávají pocit, že jste v přírodě. I když venku fouká vítr, v jízdárně je naprostý klid, přesvědčte se v našem videu.   Video zde

Novinky 2018-06-19

Den zemědělce

Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolte abychom Vás pozvali  na další akci – výstavu „DEN ZEMĚDĚLCE“, která se bude konat 11.-12.září 2019 v Kámeni.

Novinky 2018-05-10

Animal TECH 2019

Naše společnost se zúčastnila veletrhu Animal TECH od 12.5. do 15.5.2019 veletrh navštívilo přes 37 tisíc návštěvníků. Děkujeme všem, kteří navštívili náš výstavní stánek. Pokud se chcete dozvědět více o montovaných halách BORGA kontaktujte naše obchodní oddělení.

Ukázat všechny novinky
nebyla nalezena žádná shoda "{{query}}", zkuste to prosím zadat jiný hledaný výraz.
Please wait, searching for "{{query}}" ...