Search

Technická řešení pro všechny potřeby

Náš způsob stavby je založen na dlouhodobých praktických zkušenostech s navrhováním halových budov a hlubokém pochopení funkčních a estetických požadavků kladených na moderní prostory.

Každá budova má své specifické požadavky v závislosti na tom, k čemu má být použita, jak by měla vypadat, jak velká by měla být, jaké vnitřní rozměry je třeba splnit, kde má být postavena, jaké požadavky na životní prostředí, energii nebo oheň atd. Proto je pro nás jako stavitele hal důležité mít promyšlená technická řešení, která popisují, jak mají být řešeny různé funkční a estetické požadavky. Poskytuje nám rychlý a plynulý proces od prodeje až po návrh, výrobu a montáž.

Ve společnosti Borga vyvíjíme technická řešení jako součást našeho jedinečného stavebního systému Borga Standard . Vývoj probíhá v rámci našeho interního vývojového oddělení, které tvoří zkušení designéři a specialisté na výrobu. Standard Borga je vyvíjen průběžně a samozřejmě v souladu s platnými požadavky Národní rady pro bydlení, výstavbu a plánování ve stavebních předpisech (BBR). Doporučení v AMA Hus jsou v případě potřeby zohledněna při návrhu normy Borga Standard .

Protože jsou technická řešení optimalizována podle našeho vlastního výrobního procesu, můžeme navrhnout systém, který nejen splňuje požadavky trhu, ale zároveň zaručuje vysokou kvalitu a konkurenceschopné ceny. To vše v souladu s naším příslibem zákazníka bezstarostné výstavby.

Příklady některých technických řešení společnosti Borga:

Izolovaná hala – rám „SKARA“, skládaný střešní plášť, plech-tepelná izolace-plech

Nejčastější využití tohoto typu rámu a skladby opláštění je u vytápěných výrobních hal, kde je kladen velký požadavek na tepelné vlastnosti (součinitel prostupu tepla – U) a na odolnost vrchní vrstvy opláštění.

Více info o produktu Izolovaná hala – rám „SKARA“, skládaný střešní plášť, plech-tepelná izolace-plech

Izolovaná hala – rám „SKARA“, skládaný střešní plášť, plech-tepelná izolace-bitumen

Nejčastější využití tohoto typu rámu a skladby opláštění je u vytápěných výrobních hal, kde je kladen velký požadavek na tepelné vlastnosti (součinitel prostupu tepla – U) a na cenovou dostupnost.

Více info o produktu Izolovaná hala – rám „SKARA“, skládaný střešní plášť, plech-tepelná izolace-bitumen

Izolovaná hala – rám „SKARA“, skládaný plášť, plech-minerální vata-plech

Nejčastější využití tohoto typu rámu a skladby opláštění je u temperovaných skladů se sklonem střechy od 7°. Standardní sklon střechy 7° a 15°.

Více info o produktu Izolovaná hala – rám „SKARA“, skládaný plášť, plech-minerální vata-plech

Izolovaná hala – rám „Open web“, skládaný plášť, plech-tepelná izolace-plech

Nejčastější využití tohoto typu rámu a skladby opláštění je u vytápěných výrobních a skladových hal, kde je kladen velký požadavek na tepelné vlastnosti (součinitel prostupu tepla – U) a na odolnost vrchní vrstvy opláštění.

Více info o produktu Izolovaná hala – rám „Open web“, skládaný plášť, plech-tepelná izolace-plech

Izolovaná hala – rám „SKARA“, skládaný střešní plášť, plech-tepelná izolace-bitumen

Nejčastější využití tohoto typu rámu a skladby opláštění je u vytápěných výrobních hal, kde je kladen velký požadavek na tepelné vlastnosti (součinitel prostupu tepla – U) a vzhled haly.

Více info o produktu Izolovaná hala – rám „SKARA“, skládaný střešní plášť, plech-tepelná izolace-bitumen

Neizolovaná hala – rám „SKARA“, opláštění trapézovým plechem

Nejčastější využití tohoto typu rámu a skladby opláštění je u zemědělských skladových hal, neizolovaných skladů a jízdáren se sklonem střechy od 7 stupňů.

Více info o produktu Neizolovaná hala – rám „SKARA“, opláštění trapézovým plechem
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Zobrazit více {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Please wait, searching for "{{query}}" ...