Borga
Search
  • Building process with control of the entire chain | BORGA

Proces realizace hal v pěti jednoduchých krocích

Společnost Borga má díky tomu, že haly projektuje, vyrábí i montuje úplnou kontrolu nad celým procesem realizace. Jsme tedy schopni zaručit odpovídající kvalitu Vaší ocelové haly, kterou navíc dodáme a postavíme přesně v dohodnutém termínu a za cenu, která se v průběhu realizace nezmění. Během celého procesu od podpisu až po konečné převzetí haly máte možnost vše kontrolovat a sledovat. Díky tomu budete mít jistotu, že vše proběhlo tak, jak bylo dohodnuto a v odpovídající kvalitě.

1. Specifikace záměru

Ocelová hala od společnosti Borga by měla být vždy založena na Vašich potřebách, přáních a požadavcích. Zkušený personál našeho obchodního oddělení Vám pomůže zakomponovat do projektu všechny dostupné informace, potřeby a aspekty návrhu budovy tak, aby se mohlo bez dlouhého čekání postoupit do další fáze projektu.

2. Pružné plánování

Po definování detailního záměru je možné přistoupit k vytvoření harmonogramu celého projektu s projektovým manažerem Borga a konkretizaci jednotlivých odpovědností v procesu vlastní realizace Vaší haly. Po odsouhlasení termínů připraví naši projektanti a statici veškeré potřebné výkresy (pohledy, půdorys, řezy, statiku, výrobní dokumentaci, montážní dokumentaci). Část těchto dokumentů Vám v dohodnutých termínech poskytneme tak, abyste je v případě potřeby mohli využít jako podklad pro stavební povolení.

3. Moderní výroba

Všechny díly primární a sekundární konstrukce, střešní a stěnové profily pro opláštění i oplechování používané na našich halách vyrábíme ve výrobních závodech společnosti Borga. Rámy jsou svařovány v naší moderní robotické továrně v Polsku.

4. Vlastní montážní týmy

Projektoví manažeři a zkušené montážní týmy postaví Vaši halu a provedou kontrolu kvality všech jednotlivých dílů. Naše montážní týmy s mnohaletými zkušenostmi jsou na naše výrobky a celé systémy náležitě proškolené. Můžete si tak být jisti, že svou práci provedou rychle, kvalitně a bez zbytečných prodlení.

5. Hotová hala

Vaše ocelová hala je nyní hotova – za krátký čas jste získali projekt postavený na klíč. Zástupce firmy Borga provede konečnou kontrolu ocelové haly. Zároveň dostanete finální dokumentaci včetně nákresů, specifikace materiálů a dalších dohodnutých prvků v digitální podobě.

Pomůžeme vám v celém procesu

V každé fázi procesu realizace hal společnosti Borga počínaje definováním potřeb přes vytvoření jednoznačného zadání, plánováním celého projektu, koordinace souběžně probíhajících přípravných prací až po vlastní montáž a dokončení haly Vám bude k dispozici některý z našich profesionálních zaměstnanců, jehož úkolem bude Vám tento proces ještě více usnadnit. Ve skutečnosti jsou na nás jakožto na výrobce a realizační firmu z Vaší strany oprávněně kladeny vysoké nároky a očekávání. Můžete očekávat stejný přístup u všech projektů bez ohledu na to, zda stavíme halu šitou na míru, nebo standardní halu s předem danými rozměry. Vždy dostanete, co žádáte.

  POPTEJTE ZDE

nebyla nalezena žádná shoda "{{query}}", zkuste to prosím zadat jiný hledaný výraz.
Please wait, searching for "{{query}}" ...